Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Finále Rockin Champ – nejlepší evropští breakdancers se utkají v Praze

Rockin Champ
Finále Rockin Champ v Praze - klub SaSaZu
14.02.2013 12:58 | redakce ZaKulturou.cz

V polovině března tohoto roku proběhne v Praze taneční podívaná, kterou Česká republika ještě nezažila. Do hlavního města má namířeno 8 nejlepších evropských týmů pouličního tanečního stylu breakdance. Pozvané týmy doplní 8 nejlepších skupin z kvalifikace soutěže, mezi které se mohou probojovat také čeští a slovenští tanečníci. Všichni se poté prostřednictvím tance poperou ve velkém finále akce Rockin Champ 16. 3. 2013 od 21 hod v clubu Sasazu. Jak obstojí Čechy a Slovensko v této mezinárodní zkoušce? A která země si vytančí absolutní prvenství? Nechte si ujít taneční bitvu letošního roku.

Finsko, Itálie, Holandsko, Rusko, Velká Británie nebo Rakousko...všechny tyto země mají jedny z nejlepších tanečníků stylu breakdance v Evropě. A jak je na tom Česká republika nebo Slovensko? To vše ukáže taneční soutěž Rockin Champ, která 16. 3. 2013 nabídne podívanou světové kvality v pouličním tanci breakdance.
Rockin Champ startuje již ve 14 hod kvalifikací více než 80 přihlášených týmů z mnoha zemí Evropy. Kvalifikace proběhne formou exhibičních soubojů tzv. battlů, z nichž odborná porota vybere 8 nejlepších, kteří se potkají se zahraničními hosty ve velkém finále od 20 hod. Celá akce nabídne neskutečnou atmosféru battlů, ve kterých se nepoužívají zbraně, ale taneční prvky. Breakdance velikáni, kteří by se do Česka bez pozvání pravděpodobně nikdy nepodívali, se předvedou v plné akci v battlu, ze kterého vzejde pouze jeden vítěz. Rockin Champ nabídne breakdance nejvyšší úrovně s tou nejhustší atmosférou.


Více na webu: http://www.rockinchamp.com
Předprodej vstupenek za 230 Kč v síti Ticketpro
Vstupné na místě 300 Kč


Tagy: break dance, SaSaZu, tanec


Přidej komentář