Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Holešovice Fashion Market – nespolíhej na ježíška!

Holešovice Fashion Market
Holešovice Fashion Market
22.11.2012 14:03 | redakce ZaKulturou.cz Ve dnech 7.-8. prosince se v prostorách Pražské tržnice uskuteční čtvrtý díl trhu nezávislé módy a designu Holešovice Fashion Market. Ve čtyřech halách holešovické tržnice se sejde více než 140 návrhářů a designérů. Akce se rozrostla na dvojnásobek co do prostoru i počtu vystavujících. Návštěvníci se zde budou moci seznámit s aktuálními kolekcemi českých a slovenských návrhářů a v příjemné atmosféře se připravit na vánoce. Vstup ZDARMA a bez bariér.

Návrháři rozloží své výrobky v hale č.7, kterou již pravidelní návštěvníci Holešovice Fashion Marketu dobře znají, a ve stejně velké hale č.8. Kromě originálních výrobků zde návštěvníci najdou bar, vegetariánské jídlo, sushi i kavárnu. Po celou dobu bude příjemně hrát Positive sound system. Nabídka trhu bude mnohem větší a rozmanitější než v minulých dílech Holešovice Fashion Marketu. Kromě již dobře známých značek, jako je AtomRat, Lovemusic, Plazma lab, YAXI TAXI, Jane Bond či Skunkfunk, se představí celá řada velmi slibných nováčků. Mezi jinými zaujme značka Calico, která ručně tiskne historické vzory na papír, recyklované šperky z dopravních značek Reeflex design, či trojice srbských návrhářek Rename, MlkYeah a Manufaktura cdR. Hned několik návrhářů se specializuje výhradně na děti. Vyberou si zde punkově, metalově, ale i roztomile založená dítka.

V zadní chill-outové hale si návštěvníci budou moci odpočinout nad šálkem čaje v čajovně Cesty Čaje, na baru nebo i videoinstalace Life is Porno. Děti si budou moci vyzkoušet výrobu a hraní divadla Perníková chaloupka s držitelkou ceny Zlatá stuha za nejlepší ilustraci pro děti za rok 2009 Vendulou Chalánkovou. Večer zde proběhnou módní přehlídky vystavujících návrhářů i absolventek Ateliéru designu oděvu a koncerty skupiny Foxesfor a Orimia (live). Po deváté večer se život přesune do vedlejší haly, které v pátek ovládne afterparty Spirituall sound system a v sobotu Funky night.
Prodejní doba:
Pá 7.12.: 12:00 - 22:00
So 8.12.: 10:00 - 22:00

Seznam návrhářů:

27jewelry, Acid-designs, ADELL, Akari, AlienDNA, Anne Fatale, Art Chiara, atelier MATE, AtomRat, BABYolé, Bee Sting, Black Mountain, BUFOart, Bulbul, Buřt, CALICO, čarbičková.design, Daniela Tenorio, Decolt, deesign, dulique, Ekopunk, EVE, eWELLyne, Ewiku, Flamingopark, Fun da Luka, Galerie Glara, giraf, Good IDEA, Habika, Hackboards, Haneri, HEDUSH, Hemp HoodLamb, Hurraw!, Irena Marie, Jane Bond, Jelly-fish, Johnny muysen, Julius FashionShop, kabinet, Katcuja, Katchi, KOKO, ko-ra-le.cz, Kp salon, LaPilou, LICHI, ...little illustrations, LITTLE ROCK STAR, LONGIN, Lovemusic, Lubor Baum, Lucitka, Lucitta, Lucius, ma.ja, Manufaktura cdR, MAR.S, Matipe, mdfk© clothing, Mellory, MERRI, mimikra, MIN-KYX, Mlk Yeah, Moddi, MonaRosa, Morbidezza, Mumray, MUXU, My Obsession, My Square, Nakoupeno.cz, NaUcho design, Nice Belly, NICKIES VINTAGE, NILA, NONCLONE.cz, odMaud, Ohmtribe, OK:KO fashion, Oxskis.com, PAN MON, Paragraph, PheteStudio, Plazma-lab, POPULAR, Posedlí, Pour pour, Proof Eyewear, PROOKO, Psychee, PunkTura, qplusbodka, ReeflexDesign, Reidora, Rename shop, rePETe, Ruku v ruce, SASIS, Sativa Bags, Sayuri, Scura, Schmucig, skafandr, Skoba, SKUNKFUNK, Skynet, Sluší Ti to, Soolista, SPOOKID, Stellion, Stočená vidlička, Stromli, Sutsu, sweet666design, …šatičky, ŠatySukne.cz, šnek, Tamarchi, TATE, TIKKA, ToPotěší, Tranquillo, Ty Gallery Eva, U bambule, V.Y.P. design, Vektor, Věnina Silver, Veronika Moudrá, Vona apparel, VUCHU, Wasabinka, YAXI TAXI, Yo_Soy, youngprimitive, Zuzana Veselá, Žirafka Hanka

Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, haly č.7, Bubenské nábř. 306/13

Web: http://lovemusic.cz/holesovice-fashion-market/
Facebook: https://www.facebook.com/events/344399742301441/?fref=ts


Tagy: Holešovice, Holešovice Fashion Market, Pražská tržnice


Přidej komentář