Magazín kulturního dění v Praze a okolí

StarShow Diplomat Praha 2014 – Mezinárodní výstava koček

StarShow Diplomat Praha 2014
StarShow Diplomat Praha 2014
17.01.2014 15:13 | redakce ZaKulturou.cz

ČSCH ZO chovatelů koček Praha 8 co nejsrdečněji zve širokou veřejnost na mezinárodní výstavy koček, které se budou konat ve dnech 18. a 19. 1. 2014 v luxusních prostorách hotelu Diplomat, Evropská 15, Praha 6.

Celá akce probíhá pod záštitou starostky Prahy 6 Ing. Marie Kousalíkové a radní Magistrátu hl. m. Prahy Mgr. Ludmily Štvánové. Patronem výstavy je zpěvák Jaro Smejkal. 

 

Program výstavy pro oba dny:

07:00-09:00 přejímka zvířat

09:00 otevření haly pro návštěvníky

09:30 ověřovací třída

10:00 oficiální zahájení výstavy a posuzování

15:00 BIS, vyhlášení speciálních cen a nejlepších koček mladých chovatelů

18:00 ukončení výstavy

 

Vstupné: Dospělí 100 Kč, děti 50 Kč, rodinné vstupné 200 Kč (2 dospělí a max. 3 děti)

 

Výstavu mohou milovníci koček z řad veřejnosti navštívit po oba víkendové dny. Kočky přihlášené na výstavu zůstávají ve svých klecích po celou dobu trvání akce. Návštěvníci tak mohou kvalitně posoudit charakteristiku a vlastnosti jednotlivých plemen, aby si tak v případě zájmu o pořízení nového „mazlíčka“ vybrali správně. Výstava je neprodejní, ale je mimo jiné určena i k navázání kontaktů potencionálních zájemců o kočky s chovnými stanicemi.

 

V sobotu si přijdou na své hlavně milovníci britských koček, mezi hlavní lákadla totiž patří speciální soutěž vzácných neuznaných britských dlouhosrstých koček. V neděli pak program přinese speciální soutěž perských a exotických koček. Pro diváky je připravena možnost zúčastnit se soutěže.

 

Pro odbornou i laickou veřejnost budou jako doprovodný program v obou dnech zdarma probíhat speciální přednášky na tradiční chovatelská i veterinární témata, např. profesionální hlídání koček, felinoterapie, problémové chování, aj. Dalšími atrakcemi výstavy je např. soutěž „Mladí Chovatelé“ a umisťovací výstava koček z útulků – „Podpora kočiček v nouzi“. Po celý víkend budou mít návštěvníci možnost zakoupit u různých prodejců chovatelské potřeby a krmiva za výhodné ceny.

 

Řídí se výstavním řádem ČSCH-SCHK.

 

Více na http://www.kockypraha.cz/ nebo http://www.starshow.eu/

 

ČSCH ZO chovatelů koček Praha 8

Základní organizace chovatelů koček Praha 8 byla založena jako jedna z nejstarších chovatelských organizací před téměř 25 lety. Stálé sídlo je v prostorách ústředí ČSCH, v ulici Maškova v Kobylisích. 

Základní činností naší organizace je pořádání mezinárodních výstav, preventivní činnost při ochraně zvířat a podpora a vzdělávací činnost začínajícím a mladým chovatelům. Jsme registrovaná nestátní nezisková organizace u MV ČR dohledatelná na portálu veřejné správy.

 

Kontakt na pořadatele:

Bc. Vlastimil Jura, předseda ZO chovatelů koček Praha 8, +420 777 864 884, v.jura@email.cz


StarShow Diplomat Praha 2014
StarShow Diplomat Praha 2014
StarShow Diplomat Praha 2014


Tagy: výstava, výstava koček


Přidej komentář