Magazín kulturního dění v Praze a okolí

James Blunt přijíždí s výbornými recenzemi „v zádech“

21.10.2008 00:00 | ZaKulturou
Britského zpěváka a kytaristu Jamese Blunta provází na jeho evropském turné, v rámci kterého přijede 27. října 2008 i do pražské Tesla Areny, velmi pozitivní recenze. Například britský The Journal v reakci na koncert v Newcastlu píše, že se zpěvák představil během dvaceti písní ve vynikající formě a že dokázal bavit diváky po celý téměř dvouhodinový koncert.

Noviny Western Mail v recenzi vystoupení v Cardiffu píší, že Blunt na pódiu potvrdil to, proč prodává milióny desek po celém světě a proč místo sezení doma u CD přehrávače stojí za to jít na koncert. Doslova uvádějí: „Je to velmi, velmi talentovaný hudebník… Ať už byl právě styl písně jakýkoli, dokázal zachovat kvalitu zpěvu i hraní. Blunt vložil do každé z písní vášeň, která učinila koncert jedinečným.“ Jejich slova potvrzují noviny Express And Stars - „Blunt uhranul plný sál a předvedl neuvěřitelný koncert, který udržel ve varu diváky po celou dobu.“

James Blunt v průběhu večera vybíral rovnoměrně písně ze svých dvou alb a přidal i několik zbrusu nových skladeb. Diváci mohou očekávat také velkoplošné projekce, mezi dalšími i s obrazy z Kosova během písně No Bravery, která se prý stala vrcholem večera. Nechyběl samozřejmě také největší hit You´re Beautiful. Pokud se bude opakovat scénář z Velké Británie, pak se diváci dočkají i překvapení v podobě netradičně umístěného druhého pódia a přídavku se známými písněmi So Long, Jimmy, One of the Brightest Stars a 1973 ze zatím posledního alba.

Vstupenky na pražský koncert, při kterém před Bluntem vystoupí nakonec dokonce dvě předkapely (David Deyl, The Bishops), jsou k dostání v síti Ticketpro v kategoriích od 740 do 1500 Kč.


Přidej komentář