Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Food festival Všechny chutě světa – 13.6. Dobřichovice

Food festival
Food festival Dobřichovice
20.05.2015 22:50 | redakce ZaKulturou.cz

I v tomto roce se uskuteční na zámku v Dobřichovicích food festival Všechny chutě světa. Těšit se můžete na ochutnávku u více než 60 stánků. Budete moci ochutnat africkou kuchyni, jejíž součástí jsou např. malé smažené ryby či housenky. Dále iránské a marocké speciality, indickou kuchyni, argentinská masa, maďarský perkelt, švycarský racllete, šnečí speciality a mnohé další.

Multižánrová je i hudební složka. Poslechnout si budete moci od keltské muziky, reggae, až po africké djambe. Večer se můžete těšit na zpestření programu skvělou swingovou skupinou Swingofonix. Novinkou tohoto ročníku jsou lanové atrakce, které jsou pro návštěvníky zdarma. Jedná se především o lanovku přes Berounku, která bude dosahovat až 60 km rychlosti, dále 7 m lezeckou stěnu, běh na gumě neboli bungee running, a v neposlední řadě i soutěž v lezení na pivní bedny. Další novinkou je, že v rámci vstupného obdrží každý návštěvník koření od společnosti Vitana a unikátní časopis Všechny Chutě světa s recepty a zajímavými články zěměřenými na zahraniční gastronimii.

Těšíme se na Vás 13.6 od 10.00 na zámku v Dobřichovicích. Vstupné 100 Kč, invalidé a děti do 10 let zdarma.

Více na informací naleznete na webu www.foodevent.cz, www.vsechnychute.cz nebo na facebooku Všechny chutě světa www.facebook.com/vsechnychutesveta

Kde: zámek Dobřichovice

Kdy: 13.června 2015 od 10:00 do 21:00Tagy: Food festival


Přidej komentář