Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Čarodějnice na Ladronce letos s Jaroslavem Uhlířem

Čarodějnice na Ladronce
Čarodějnice na Ladronce
19.04.2017 14:08 | redakce ZaKulturou.cz

Tradiční největší oslava pálení čarodějnic ve střední Evropě se uskuteční v neděli 30. dubna 2017 v pražském parku Ladronka. Akce startuje již ve 12 hodin přehlídkou gurmánských pochoutek Ladronka Piknik FOOD Festival. Program pokračuje hudebními a tanečními vystoupeními, soutěží o titul Čaroděje a Čarodějky roku či workshopy určenými pro všechny věkové skupiny. Návštěvníci se mohou těšit na koncert Jaroslava Uhlíře a skupin Yellow Sisters a Tam Tam Batucada. Pořadatel akce, Městská část Praha 6, ponechává vstup na akci a všechny aktivity bezplatný.

Zazpívejte si Uhlířovy hity s jejich autorem

Poslední letošní dubnový den v parku Ladronka v Praze 6 bude patřit velkolepé oslavě „pálení čarodějnic“. „Vloni k nám dorazilo neuvěřitelných 22 tisíc návštěvníků a věřím, že letos tento počet ještě překonáme,“ říká Ondřej Kolář, starosta městské části Praha 6. Největší čarodějnický rej ve střední Evropě zaujme programem pro děti i dospělé. Plocha parku bude zaplněna celou řadou sportovních atrakcí, uměleckých dílen a na pódiích zahrají oblíbené kapely. Malé i velké jistě osloví vystoupení Jaroslava Uhlíře, jehož nestárnoucí písničky jako Není nutno, Severní vítr či filmové a pohádkové hity znají snad všichni. Neméně atraktivní bude kapela Yellow Sisters s interaktivním vystoupením především pro nejmladší publikum. Bubenická show skupiny Tam Tam Batucada roztančí jistě každého.

Nejen oblíbené špekáčky, ale také zdravé pochoutky

Již několikátým rokem si dávají pořadatelé Čarodějnic na Ladronce záležet na výběru kvalitního občerstvení. Návštěvníci si tak budou moci vybrat z pestré nabídky jídel podle pravidel zdravého životního stylu a pokrmů mezinárodní kuchyně. „Po skvělých ohlasech jsme se letos znovu rozhodli do programu Čarodějnic zařadit Ladronka Piknik FOOD Festival, který začne již v poledne. Pálení čarodějnic opět vychází na volný den, který tak můžete s rodinou příjemně strávit na Ladronce a určitě se zde nudit nebudete,“ zve na akci Ondřej Kolář. Chybět však nebudou ani stánky s tradičním občerstvením, k dispozici bude dostatek grilů pro opečení uzenin.

Termín konání: neděle 30. 4. 2017 od 12.00 h

Lokalita: park Ladronka, Praha 6

Vstupné: zdarma

Více informací: www.carodejnicenaladronce.cz, www.facebook.com/CarodejniceNaLadronce/?fref=tsTagy: čarodějnice, Ladronka


Přidej komentář