Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Český hudební fond otevírá nově zrekonstruovanou půjčovnu klavírů v Praze

Český hudební fond
půjčovna klavírů v Praze
13.09.2021 19:21 | redakce ZaKulturou.cz

Kupovat v dnešní době klavír, ať už pro děti, do kavárny nebo na občasné koncertní večery, je velmi nákladné. Řešení, které přináší půjčovna klavírů Českého hudebního fondu, je ideální pro všechny účely, které vás napadnou.

Český hudební fond, pod které pobočky půjčoven klavírů v Praze, Brně, Ostravě a Lanškrouně patří, o své nástroje pečuje pod dohledem profesionálních nástrojařů a zajišťuje veškerý servis, který tato péče vyžaduje. Na konci léta, zrovna před nástupem dětí do základních uměleckých škol, se podařilo otevřít největší ze všech klavírních showroomů v Praze s možností zahrát si na nástroj a vybrat ten pravý, který poté může v domácnosti, škole nebo kavárně sloužit i několik let.

Pro zájemce o půjčení klavíru jsou nejdůležitějšími aspekty: cena, servis a doba zapůjčení. Český hudební fond garantuje nejnižší cenu v řádu stokorun za měsíc, dobu vypůjčení, jakou potřebujete, a k tomu veškerý servis od stěhování klavíru až po ladění. Stačí si jen vybrat!

Půjčovna ČHF v Praze prošla během léta kompletní rekonstrukcí. V současné době disponuje prostorem o rozloze 140 m2 a možností výběru přímo na místě ze 40 různých klavírů.Tagy: Český hudební fond, půjčovna klavírů v Praze


Přidej komentář