Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Fenomenální VOCA PEOPLE konečně v Praze!

Voca People v Praze
Voca People v Praze
09.10.2012 17:54 | redakce ZaKulturou.cz

Mezinárodní hudební senzace VOCA PEOPLE přijíždějí poprvé do Prahy. Originální komediálně laděné muzikálové představení proběhne 27. - 28.10. 2012 (vždy od 16 a 20hod.) v Divadle Hybernia v rámci čtyř exkluzivních show.

Voca People kombinují prvky divadelních a muzikálových představení v originální a zábavné show, se kterou si získali fanoušky napříč kontinenty. Osmičlenný soubor, tvořený geniálními vokalisty a vokalistkami, dokáže interpretovat věrně a s osobitým vtipem téměř jakoukoliv skladbu, aniž by jim byli překážkou její náročnost nebo hudební žánr. Hudební nástroje přitom vůbec nepotřebují. Vystačí si jen se svými brilantními hlasy, které kromě zpěvu dokáží také věrně nahradit jednotlivé nástroje i celý orchestr.

Voca People tvoří 3 vokalistky (alt, mezzo/, soprán), 3 mužské hlasy (bas, baryton, tenor) a 2 členové, kteří umí vykouzlit různorodé zvukové kulisy na bázi beat-boxu. Na podiu tak neuvidíte ani jeden hudební nástroj, a přesto se před vámi rozezní proslulé melodie a světoznámé skladby, kterých mají Voca People v repertoáru přes sedmdesát.

Vyvážená vystoupení těží z klasické hudby, filmových melodií, tanečních skladeb poslední dekády a z dalších moderních stylů, vydávají se tak bez předsudků daleko za hranice vážné hudby. Voca People chtějí bavit posluchače různých hudebních žánrů a všech věkových kategorií. Vedle hudební pocty skupině Queen zazní v jejich show například ústřední skladba z filmu Mission Imposible, Michael Jackson, Madonna, Nirvana, Beach Boys, Rednex, Eurythmics, Elvis Presley a mnoho dalších. Není tak ani divu, že si jejich výkony na YouTube přehrálo už více než 50milionů uživatelů a naživo pobavili po celém světě již více jak 500.000 návštěvníků.

Voca People se představí 27. a 28. října ve čtyřech představeních – po oba dny od 16 a 20 hodin v Divadle Hybernia. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream.

The VOCA PEOPLE
27. - 28.10. 2012 (od 16 a 20h)
Divadlo Hybernia
www.voca-people.com
www.hybernia.eu

Záznamy vystoupení:
http://youtu.be/PF6J9sQnHN4
http://youtu.be/3_oGDIpAkKQ

Voca People
Voca People
Voca People


Tagy: Divadlo Hybernia, muzikál, Voca People, vokální skupina


Přidej komentář