Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Festival United Islands 2011 – hudba, móda, styl

United Islands 2011
United Islands 2011
06.06.2011 19:30 | redakce ZaKulturou.cz

Festival United Islands of Prague - největší pražská outdoorová letní akce, kterou každoročně navštíví 30-40 tisíc návštěvníků, se letos koná již poosmé. V rámci letošního programu, který nabídne bezesporu stylově rozmanité hudební a kulturní ale i módní vyžití, se představí až 150 interpretů a kapel z 15 zemí světa.


V oblasti mezi Žofínem, Střeleckým ostrovem, Dětským ostrovem a Kampou vyroste 5 hlavních scén, které nabídnou jedinečný hudební zážitek.


Festival odstartuje 23. května, jako již tradičně Klubovou nocí, která se uskuteční ve 20-ti pražských klubech a představí se zde více než 50 kapel a interpretů.


V jedinečné atmosféře Střeleckého ostrova opět vyroste hlavní scéna festivalu, která pojme až 6 000 návštěvníků, která se otevře v pátek 24. června a jedním z účinkujících bude rakouská ska recesistická kapela Russkaja.


I pro letošek bude pro sobotu 25.6.2011 celé Janáčkovo nábřeží v délce mezi mostem Legií a Dětským ostrovem před Jiráskovým mostem vyhrazeno módě! Na speciální modní zóně, v délce 48 metrů, se představí nezávislí módní návrháři a salony. I letos se můžete těšit na nápaditou prezentaci salónu Flamingopark, jehož nabídka skýtá celou řadu kreativních modelů a doplňků pro zábavu, volný čas i toulky po Praze.

Flamingopark

Na Dětském ostrově se představí kino projektu Člověk v tísni, literární kavárna, dětské divadlo, lezecká stěna a mnoho dalších aktivit. Před můstkem na Ostrov nabídne celodenní program i klub Jazz Dock s Master zónou.


Janáčkovo nábřeží tak bude pojato jako promenáda s bohatým doprovodným programem, představením neziskových organizací, stánků s rukodělnými výrobky a tradičních kosmopolitních variací občerstvení.


Vrcholem hudební části festivalu bude sobotní premiérové vystoupení anglické producentské dvojice Audio Bullys, která se právem zařadila mezi kultovní jména britské elektronické scény.


Vstup na festival United Islands 2011 je zdarma. Přijďte se i Vy letos podívat na netradiční hudební, ale také módní show…


více informací o festivalu: www.unitedislands.cz
více informací o vystavovateli flamingopark: www.flamingopark.cz


Pánské tričko - La Banda Mickey (www.flamingopark.cz)
Design toy - flamingopark.cz
Boutique - Flamingopark.cz
šátek - flamingopark.cz
kabela - flamingopark.cz
tričko-flamingopark.cz
kalhoty-flamingopark.cz
šaty-flamingopark.cz
wall clock flamingopark.cz


Tagy: Festival, Hudba, Móda, Party, United Islands


Přidej komentář