Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Fotoexpo 2017 - vše o fotografii na pražských Vinohradech!

Fotoexpo 2017
Fotoexpo 2017
13.09.2017 09:40 | redakce ZaKulturou.cz

Pátý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2017 proběhne v sobotu 21. října 2017. V Národním domě na Vinohradech se to bude hemžit fotografickými nadšenci.

Známí profesionální fotografové nabídnou své cenné rady a zkušenosti na 43 přednáškách, workshopech a projekcích. Renomované značky jako Canon, Nikon, Fujifilm, Olympus, Sony a mnohé další představí novinky z oblasti fotografické techniky a příslušenství. Na tematických lokacích budou před hledáčky fotoaparátů pózovat krásné modelky v exotic a glamour stylu. Za zhlédnutí bude rovněž stát projekt FOTO FRESH - projekce fotografií originálních zahraničních umělců.

Veletrh bude obohacen vyhlášením výsledků fotografické soutěže FOTOTALENT a křestem knihy 101 OSOBNOSTÍ ČESKÉ FOTOGRAFIE.

Na FOTOEXPO 2017 se tentokrát představí 22 fotografických osobností.

Vystoupí jeden z momentálně nejuznávanějších fotografů přírody George Karbus, který se podělí o své zážitky z cest. Legenda české fotografie prof. Jindřich Štreit představí své dokumentární fotografie. Marek Musil odhalí zákulisí festivalu Burning Man z nevadské pouště. Petr Jedinák naláká na dekadentní fotografii. Martin Kamín vás vyzbrojí na fotoexpedice.

Výjimečné budou i přednášky dalších osobností: Jan Svoboda, Jan Šmíd, Jiří Šebek, Michael Hanke, Miloš Fic, Ondřej Prosický, Vojta Herout, Vojtěch Hurych, Petr Kuchař, Viktória Kollerová, 3-stan, Vít Mádr, Jan Černý a Ariana Bernard. 

FOTOEXPO 2017 doporučuje také besedy se špičkovými fotografy ze Slovenska a zároveň držiteli nejvyššího evropského titulu pro profesionální fotografy Master QEP – Jano Štovka, Ivan Čaniga a Peter Bagi.

Seznamte se s osobnostmi veletrhu.

Základní vstupenku za zvýhodněnou cenu zakoupíte v předprodeji za 250 Kč. Předprodej vstupenek zajišťuje GoOut.cz.

V rámci základního vstupného získáte vstup do dvou přednáškových sálů, dvou sálů s fototechnikou
a na tematické stage. Nenechejte si však ujít ani další poutavé semináře a workshopy a kupte si na ně vstupenku, protože kapacita účastníků je omezena.

Podrobné programové schéma.

Sledujte aktuální dění na: www.fotoexpo.cz

Facebook
Instagram


Vojtěch Hurych
Marek Musil
Martin Kamín
Jiří Šebek


Tagy: foto, fotoexpo, fotografie, veletrh


Přidej komentář