Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Havana Club Grand Prix 2009 - Odstartujte léto v rytmu hudby a skvělých koktejlů!

HAVANA
Havana Club Grand Prix 2009 - Odstartujte léto v rytmu hudby a skvělých koktejlů!
01.07.2009 20:15 | Máte rádi pravý kubánský rum? Obdivujete umění míchání profesionálních barmamů? Přitahuje vás atmosféra kubánských barů plná hudby, tance a elektrizujícího jiskření? Přijďte se podívat na finále šestého ročníku soutěže Havana Club Grand Prix, největší barmanské události roku! Ve čtvrtek 2. 7. 2009 v tovární hale Kolbenova v Praze 9.

Na exkluzivní podívanou a skvělou zábavu doprovázenou těmi nejvybranějšími koktejly z rumu Havana Club si rezervujte celé odpoledne i večer. Čeká Vás nabitý program! Díky soutěži nejlepších českých barmanů, kteří se specializují na umění mixologie, odhalíte tajemství míchání drinků. Letos je tato část Havana Club Grand Prix poprvé přístupná veřejnosti! Boj barmanů o nejvydařenější flair show přinese originální strhující podívanou plnou neuvěřitelných triků a vychytávek. Svádět k pohybu vás bude latino DJ Mikuláš a vášeň vyzařující tanečníci salsy. Těšit se můžete na držitele ceny Anděl v kategorii Objev roku, kapelu Toxique! A další žhavé rytmy přinese DJ Mike Trafik, DJ Kaplick a klubový hudební projekt Face 2 Face. Moderátory večera budou Petr Vaněk a Petra Nesvačilová.

Vstupenky na Havana Club Grand Prix zakoupíte v síti Ticketpro za 180 Kč. V ceně vstupného získáte jeden drink grátis! Po celý den pro vás budou připraveny Havana Club koktejly Mojito, Cuba Libre, Havana Cubata, Hemingway special a Pina Colada za příjemnou cenu 70 Kč!


Harmonogram akce
Adresa: Tovární hala Kolbenova, Kolbenova ulice, Praha 9
Začátek akce: 14.00 hod
Zahájení mixologické soutěže: 14.00 hod
Vyhlášení mixologické soutěže: 20.00 hod
Zahájení flairbartending: 20.30 hod
Vyhlášení flairbartending: 23.30 hod
Konec akce: 04.00 hod


Program
Toxique
Dj Mike Trafik
Dj Face
Dj Kaplick
Face2face
Dj Mikuláš
Latino dancers Danza Alma


Přidej komentář