Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Jameson zone s Tata Bojs roztančí Dlouhou ulici i kluby

Jameson zone
Jameson zone
01.03.2012 17:39 | První velká jarní party letošního roku se uskuteční na oslavu svátku sv. Patrika v JAMESON ZONE v centru Prahy. Hlavním hostem bude skupina Tata Bojs, která v klubu Roxy odehraje tradiční jarní koncert, jediný v Praze. Kapelu z Hanspaulky a její novou desku Ležatá osmička, ale také třeba Navigators a desítky špičkových DJs do Roxy a také do sousedního prostoru Klubovna 2. patro přinese zelená vlna irské whiskey Jameson. Česko se takto 17. března připojí k jedné z největších hudebních akcí Jameson Global Party, jejíž hlavní pódium bude v hlavním městě Irska Dublinu.

Tata Bojs, Navigators, Unifiction, The Doors Revival, dále DJs Loutka, Bidlo, Robot, Dan Cooley a mnoho dalších v sobě na počest sv. Patrika probudí Ira. Připojte se k nim také vy! Po celém světě bude takových jednodenních Irů miliony. Jameson Global Party se totiž uskuteční také v Dublinu, Dubaji, Bombaji nebo Sofii.

První kapely a DJs roztančí návštěvníky JAMESON ZONE od 17 hodin v Klubovně 2. Patro a v 18 hodin se otevřou dveře klubu Roxy. V těchto vyhlášených klubech to rozjedou Tata Bojs, hosté z Irska, rocková skupina  Riptide Movement i veterán tamní taneční scény DJ Aidan Kelly a pod jejich taktovkami se budou hosté bavit až do rána.

Jameson Global Party je jedinečná taneční akce, na které pravidelně vystupují hvězdy elektronické a rockové scény. Konají se již od roku 2007 a například loni ulice irského hlavního města roztančila světoznámá skupina Groove Armada. Před rokem se zelená vlna poprvé přelila i do Česka, respektive do několika klubů v Praze, Ostravě a v Brně.

Miliony bavících se lidí spojí telemost mezi Prahou a Dublinem, proto si přijďte připít panákem irské whiskey Jameson a staňte se součástí této jedinečné Jameson Global Party. Nebuďte 17. března doma, probuďte v sobě Ira a vyražte se svými přáteli do JAMESON ZONE na party, která začne pod širým nebem a skončí v jednom z nejvyhlášenějších klubů ve městě.

JAMESON ZONE se otevře v 17 hodin, přesný program najdete od 5. března na stránkách www.jameson.cz a dění sledujte i na www.facebook.com/jameson.cz.

Informace o vstupenkách:

Vstupné se platí pouze v rámci experimentálního prostoru ROXY v době od 18.00 hod do 22:30, kdy vystoupí hlavní hvězdy večera: TATA BOJS a NAVIGATORS. Vstup do ostatních prostor a na další vystoupení je volný. Vstupné je po irsku přátelsky nastaveno na 180,- Kč v předprodeji včetně poplatků a na místě 200,- . Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketpro.

 

Program JAMESON ZONE DLOUHÁ ULICE

ROXY

Dlouhá 33

Tata Bojs, Navigators, DJ Aidan Kelly (IRL), DJ Loutka & Bidlo, DJ Robot, DJ Dan Cooley, DJ Jay Beck

KLUBOVNA 2. PATRO

Dlouhá 37

Riptide Movement (IRL), Unifiction, The Doors Revival, DJ Peter K  feat MC Charlie One, Tea Jay Ivo, Substance - D project, Myclick aka Dj Face feat MC Manda

Embrace bar aka Beer Museum

Dlouhá 46

Ochutnávka Jameson whiskey – přijďte nasát atmosféru pravého irského baru!

V Embrace baru budou mít návštěvníci možnost ochutnat speciálně sestavené ochutnávkové menu vybraných stařených specialit Jameson Whiskey. Atmosféru doplní autentickou irskou hudbou sólový kytarista.Přidej komentář