Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Marimba Live Drums - neotřelá bubenická show v Divadle Hybernia

Marimba Live Drums - Feel The Beat
Marimba Live Drums - Feel The Beat
06.11.2012 12:20 | redakce ZaKulturou.cz

Rytmus. Energie. Radost. Marimba Live Drums, bubenická kapela, jež nemá v Čechách obdoby, zvedá ze židlí publikum napříč věkovým spektrem, představí v pondělí 12.listopadu od 19:30 v Divadle Hybernia svou celovečerní bubenickou show Feel The Beat! (“Ochutnejte rytmus”)


Na co se můžete těšit?

Skupina mladých talentovaných bubeníků Marimba Live Drums je originál. Pro rozproudění euforie v srdcích diváků používá výhradně bicí nástroje jako marimba, basová marimba, vibrafon, zvony či zvonkohra. Své hudební kreace pop-rockových žánrů doplní fantastickou světelnou show. Autorské skladby, mistrné provedení a vášeň, to je, podtrženo a sečteno, kvalitní a strhující představení, kdy hudební zážitek nerovná se poslech hudby a kdy divák není jen tím, kdo se dívá. Interaktivní show mladých bubeníků ruší hranice mezi podiem a hledištěm, když s prvními údery vypustí do éteru rytmus, šelmu, které se diváci dobrovolně a s nadšením poddávají na festivalech a koncertech v Čechách i za hranicemi.


O Marimba Live Drums

Cesta k rytmu začala pro mladé bubeníky Václava Kabáta mladšího, Jana Kabáta, Denise Medveděva, Ondřeje Pirourka a Matouše Holienčina v roce 2002 v dětském uskupení Marimba Junior Club, později Marimba Club. Následovalo založení Marimba Live Drums, jež celoročně vystupuje na různých kulturních akcích, od roku 2009 také v divadle Minor v originální divadelně-hudební show Bubny v Minoru, kde se příběh vypráví pouze pomocí rytmických a melodických bicích nástrojů. V roce 2010 kapela Marimba Live Drums postupuje díky obrovské přízni publika až do závěrečných semifinálových kol soutěže TALENTMÁNIA.


Marimba - představení skupiny a nástrojů


Marimba - Feel The Beat (upoutávka)


více na www.marimba.cz
Marimba Live Drums
Marimba Live Drums


Tagy: bubenická show, Divadlo Hybernia


Přidej komentář