Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Mikulášský advent pro děti a dospělé

Mikulášský advent
Mikulášský advent
24.11.2017 12:14 | redakce ZaKulturou.cz

Mikulášský advent pro děti a dospělé se koná v neděli 3. prosince od 14 do 17:30 ve společenském sále restaurace Da Ezio v Nebušicích.

Vstupné dobrovolné

Akce je pořádána na podporu klientů Nadačního fondu Pečovatel, aby mohli žít v domácím prostředí a zaplatit si pro ně tolik potřebnou asistenční péči.

Nadační fond Pečovatel založený v roce 2012 vznikl za účelem pomoci zdravotně znevýhodněným a seniorům, kteří potřebují osobní asistenci k normálnímu a nejlépe důstojnému životu ve svém domácím prostředí. Nadační fond Pečovatel přispívá k tomu, aby tito lidé, závislí na pomoci ostatních, mohli díky asistenční péči zůstávat v pohodlí domova a vést plnohodnotný život mimo zdi zdravotnických a pečovatelských zařízení.Cílem nadačního fondu Pečovatel je shromažďovat a přerozdělovat finanční prostředky na asistenční péči pro potřebné lidi, kteří nejsou schopni pokrýt náklady na ni ze svých úspor a výdělků ani státních příspěvků. Finanční prostředky získává Nadační fond Pečovatel přímým oslovováním individuálních dárců, pořádáním veřejných akcí a oslovováním široké veřejnosti na sociálních sítích.Tagy: advent, Mikuláš


Přidej komentář