Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Módní show s DEBBI v OC Olympia Mladá Boleslav

Módní Show s Debbi v OC Olympia MB
Módní Show s Debbi v OC Olympia MB
07.10.2011 16:17 | redakce ZaKulturou.cz

V sobotu 8. října 2011 se v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav koná velká módní show spojená s vyhlášením vítězky soutěže TOP dívka Olympia. Návštěvníci budou mít příležitost načerpat inspiraci z nových podzimních kolekcí známých módních značek a vychutnat si vystoupení oblíbené zpěvačky DEBBI.


Již tuto sobotu vyroste uprostřed nákupního centra Olympia Mladá Boleslav přehlídkové molo a na něm se představí modelky i modelové v nových kolekcích zdejších obchodů. Všichni návštěvníci obchodního centra Olympia tak mají jedinečnou možnost shlédnout aktuální módní trendy a nechat se inspirovat modely populárních značek.


Exkluzivním hostem módní show bude zpěvačka DEBBI, která se do povědomí široké veřejnosti zapsala díky účasti v prvním ročníku Česko-Slovenské Superstar a svými nejnovějšími písněmi vás naladí přímo v obchodním centru.


V rámci Módní show proběhne velkolepé finále soutěže TOP dívka Olympia 2011, kterého se zúčastní dívky ve dvou kategoriích (6-10 let a 11-14 let). Na TOP dívku čeká celá řada krásných cen, ale zkrátka nepřijdou ani návštěvníci obchodního centra, kteří se mohou zúčastnit diváckých soutěží.


Přijďte se inspirovat nejnovějšími módní trendy a zpříjemnit si podzimní odpoledne v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav!


Akce se koná v sobotu 8. října 2011 od 15:00 hod. v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav a je pro všechny návštěvníky zdarma.Základní informace o obchodním centru Olympia Mladá Boleslav:

Olympia centrum Mladá Boleslav bylo otevřeno v roce 2001. Zákazníkům je k dispozici více než 50 obchodů, služeb a restaurací (móda, kosmetika, klenoty a bižuterie, sportovní vybavení, drogerie, obuv, restaurace, kavárna, dětský koutek a další služby) na ploše 27 000 m2, čerpací stanice a myčka vozidel.


Olympia centrum Mladá Boleslav je, díky své poloze u dálnice mezi Prahou a Libercem u sjezdu směr Jičín, snadno dostupné nejenom z Mladé Boleslavi, ale i ze vzdálenějšího okolí. Mimo vlastní automobily mohou zákazníci využít bezplatnou městkou autobusovou dopravu OC1, speciálně pro seniory je k dispozici středeční bezplatná městská linka OC2. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.Tagy: Debbi, módní show


Přidej komentář