Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Nespolíhej na Ježíška, nakup dárky na Holešovickém Fashion Marketu

Holešovice Fashion Market
Holešovice Fashion Market
21.10.2014 12:20 | redakce ZaKulturou.cz

Poslední listopadový víkend dáme na frak všem neoriginálním „měkkým dárkům“ pod stromečkem. Od pátku 28.11. do neděle 30.11. se haly 13 a 40 v Holešovické tržnici v Praze promění v ráj všech, kdo chtějí potěšit své blízké něčím nápaditějším, než tlustými ponožkami a svetrem se sobem. Celé tři dny tu bude probíhat jubilejní desáté pokračování trhu s nezávislou módou, šperky a designem Holešovice Fashion Market.


Ježíšek si letos může vzít volno. Na akci se totiž představí přes 150 originálních prodejců a designérů z české a slovenské republiky. Každý účastník prochází ještě před konáním trhu pečlivým výběrem, aby byla zajištěna co největší originalita a kvalita nabízených produktů. Vybere si každý. Pro přítelkyni originální náušnice, či jiný šperk, pro přítele ležérní taška nebo mikina. Rodiče a děti potěší stánky s dětskou módou, či veselým barevným oblečením. Pro babičku a dědu si zase můžete odnést třeba hrníček nebo voňavé přírodní mýdlo.


Jak se stát módní ikonou si budete moci vyzkoušet i na vlastní kůži na některém z unikátních workshopů. Po celou dobu budou hrát skvělí Dj ´s, o bříška se postará kvalitní občerstvení jak pro milovníky masa, tak pro vegetariány. Po celodenních nákupech a čerpání inspirace jsou připraveny také oblíbené after parties.
Holešovice Fashion Market je otevřen pro každého v každém věku. Pro rodiče s dětmi je připraveno divadélko pro děti, opět bude fungovat také dětský koutek. To vše si můžete pořádně užít za každého počasí. Obě haly jsou vytápěné, s kvalitním zázemím. I kdyby venku trakaře padaly, vybrané kousky si budete moci v klidu a teple vyzkoušet.


Vstup je opět zdarma a bez bariér.


Za tři roky konání Fashion Marketů v rámci projektu Nové trhy, se akce stala oblíbenou společenskou událostí, která vytváří prostor pro sdílení kreativního a inspirativního prostředí nejen pro současnou módní a designovou scénu, ale i pro další formy umění. Tímto se také zásadně podílí na podporování lokálních tvůrců. Akci pořádají nezávislé módní značky Love Music a Plazmalab, které zde budou opět prezentovat své nejlepší výrobky. Více informací najdete na www.novetrhy.cz
Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 13 a 40, Bubenské nábř. 306/13

Web: www.novetrhy.cz, www.holesovicefashionmarket.cz


Facebook: https://www.facebook.com/holesovicefashionmarket


Event: https://www.facebook.com/events/1468584390070524/?ref=ts&fref=tsTagy: fashion market


Přidej komentář