Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Připravte se na první pražský Boutique Market!

Boutique Market
Boutique Market
02.12.2013 22:33 | redakce ZaKulturou.cz

Hala č. 7 v Pražské tržnici se první tři prosincové soboty promění na exkluzivní výběrový trh Boutique Market. Nápad, který předchází celou akci, je shromáždit na jednom místě zboží, které lze označit slovem boutique. Pozornost je zaměřena na vysoce kvalitní produkty od vína, kávy a čokolády až ke knihám, umění, módním a designovým výrobkům.

Pro výrobce těchto produktů je typická malá produkce, důraz na kvalitu, tradiční zpracování, inovativní myšlení a respekt k životnímu prostředí. Prodejci budou vybíráni ve spolupráci s našimi exkluzivními partnery tak, aby byla zajištěna, co nejkvalitnější a nejzajímavější nabídka zboží.

Díky příhodnému načasování bude Boutique Market místem vhodným pro nákup vánočních dárků – výběr toho nejlepšího na jednom místě. Boutique Market se uskuteční ve vytápěné, dekoracemi vyzdobené industriální hale. Součástí trhu bude občerstvení, hudba k poslechu a prostor pro děti. Nabídka trhu je zaměřena na rodiny, expaty, matky s dětmi a všechny, kdo chtějí nakoupit exkluzivní a jedinečné dárky.

První vybrané prodejce, mezi kterými najdete také francouzská vína od La Cave d’Adrien, fair trade kávu Mamacoffee, nebo sladký Chocomaze, naleznete na našich webových stránkách. Registrace pro prodejce je otevřena do 18. listopadu! Neváhejte se přihlásit na http://www.novetrhy.cz/trhy/boutique-market/


Vstup na Boutique Market je zdarma a bezbariérový.

Boutique Market je součásti projektu NovéTrhy.cz.

Místo konání: Pražská tržnice, Hala č. 7

Otevírací doba: 7. 12. 2013 – 10h až 21h
14. 12. 2013 – 10h až 21h
21. 12. 2013 – 10h až 21hTagy: Boutique Market, Holešovice


Přidej komentář