Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Ukázková lekce štěněčí školičky zdarma v Pesoparku Uhříněves

Pesopark Uhříněves
Pesopark Uhříněves
19.03.2018 10:07 | redakce ZaKulturou.cz

Pesopark Uhříněves pořádá ukázkovou lekci štěněčí školičky pro nejmenší štěňátka ve věku od třech do pěti měsíců. Kurz je vhodný pro všechny, kteří mají v plánu navštěvovat štěněcí kurzy a nemají s nimi žádné zkušenosti nebo je mají minimální. V Pesoparku vás seznámí s vedením školiček, prostředím i zázemím. Lekce jsou zde vedeny pozitivně s cílem navázání spolupráce a komunikace mezi pejskem a páníčkem. Pokud máte zájem, přijďte se s vaším čtyřnohým miláčkem podívat 25. března v 10 hodin do Pesoparku.

Jestliže máte doma štěňátko ve věku třech až pěti měsíců a nejste ještě úplně rozhodnuti kam s pejskem chodit nebo jestli vůbec nějaké kurzy navštěvovat, přijďte si vyzkoušet ukázkovou lekci zcela zdarma. Třeba zrovna vám tato návštěva pomůže se rozhodnout. Ukázkovou hodinu povedou zkušené lektorky s dlouholetou praxí. Jarka Chlumská a Jana Langerová vám během lekce předvedou rozmanitost, nápaditost a individuální přístup.

S sebou si nezapomeňte vzít obojek, vodítko alespoň 1,5 metru dlouhé, hračky, dostatek pamlsků, vhodné sportovní oblečení a očkovací průkaz psa.

V případě vašeho zájmu o návštěvu této lekce, stačí poslat e-mail na pesopark@pesopark.cz s vaším jménem. Do textu uveďte také jméno, stáří a plemeno vašeho pejska. Pro jistotu na sebe nechte i telefon. Potvrzujícím emailem vám bude zasláno potvrzení rezervace.

Více informací neleznete zde: https://www.facebook.com/pesopark/


Pesopark Uhříněves


Přidej komentář