Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Under the macedonian sun v Duplexu

BORA BORA - Under thme macedonian sun
největší letní párty v Praze
14.05.2009 21:47 | David Vondruška 3 edice největší letní party v Praze - Bora Bora 2009 Vám letos přinesou jedinečné zážitky! Již první Bora Bora party s názvem „UNDER THE MACEDONIAN SUN“, která odstartuje letošní sezonu, se bude odehrávat opět na třech stagích, včetně venkovní terasy s chillout zónou, na které Vám bude hrát DJ Pat Heart – Francie a DJ South Soul – Makedonie. Na hlavní stagi se Vám poprvé v České Republice, za podpory ministerstva kultury republiky Makedonie, představí legenda – KIRIL DZAJKOVSKI + Live Band (Elektro Balkanika)! Kiril je nejznámějším producentem elektronické hudby na balkáně, je nazýván Čajkovským 21. století. Má za sebou řadu alb a vystoupení po celé Evropě. V 90. letech začal kombinovat elektronickou hudbu s etno hudbou, což mu vyneslo velký ohlas především po celé Austrálii. V roce 2000 vydal ve stejném stylu americký label Tone Casualties jehož pozitivní kritiky nejen v USA, ale i Kanadě, Anglii, Španělsku a Japonsku rozjeli nepřetržité účinkování na festivalech a v klubech po celé Evropě, USA i Kanadě. Kiril je zároveň tvůrcem mnoha filmových melodií a doprovodných písní k divadelním hrám. Kiril´s Live Band je složena z několika dechových nástrojů, živých bicí a kláves, to vše v taktu Kirila za gramcema . Tuto jedinečnou hudební lahůdku si nemůžete nechat ujít! Shlédněte video na You Tube : Kiril-Jungle Shadow- Live at Exit 08 .

House stage – zde si dále během večera budete moci vychutnat DJ Angel Charlie (cz), David Monoszon (cz) a duo Tommy Rogers (cz) & Peet (cz).
RnB stage - bude v rukách nejznámějších českých RnB DJ´s Rawala a Kwe. Hostem bude hvězda balkánské hip-hopové scény - Dimitri from Chair (mk ). Dimitri je jeden ze zakladatelů hip-hopu na Balkáně (Cista Okolina & SAF). Stál u zrodu nesčetného množství televizních a radiových pořadů s show o hudbě, jeho spolupráce s mezinárodní hip-hopovou scénou mu vynesla několik úspěšných alb.
Chill-out stage – na terase s překrásným výhledem na Prahu budete moci popíjet drink a zaposlouchat se do hudby francouzského DJeje Pat Hearta a jeho makedonského hosta DJeje South Soul.

Show kapitána Sparrowa, bikiny pirat girls, módní přehlídky, zmrzlina zdarma – to je jen výčet doprovodných aktivit na které se můžete na letošních Bora Bora těšit! A pokud si zapomenete kostým pirátky či Jacka Sparrowa, budete si moci doplňky zakoupit přímo na místě!

Tagy: duplex party


Přidej komentář