Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Únorová hudební jízda v Galerii Art Space

Shores of others
Shores of others
01.02.2017 10:28 | redakce ZaKulturou.cz

Program Galerie Art Space ÚNOR 2017

St 8. 2. od 19:30 hod. Vstupné: 100 Kč

Etno Music

Jiří Šámal - hang drum & comp. Večer plný krásných tónů magického hang drumu a dalších nástrojů. Přijďte se s námi potěšit při poslechu hudby či poezie a třeba si i sami zahrát!

Út 14. 2. od 20:00 hod. Vstupné: 150 Kč

Tomáš Berka a Corpus Delicti: Koncert potmě

Tomáš Berka, vynikající český kytarista a písničkář, je známý zejména na poli české folkové a folkrockové scény. Spolu s Jiřím Šornou tvoří nezaměnitelné duo s názvem Corpus Delicti. V Art Space pravidelně vystupují se svým Koncertem potmě, který nabízí posluchačům nejen klasické hity, ale i novinky z repertoáru autorů, některé z nich hrané potmě či při nezaměnitelné atmosféře svitu svíček. Těšit se jako vždy můžete také na překvapení v podobě výjimečného hudebního hosta.

Út 21. 2. od 19 hod. Vstup volný

Antonín Přidal: Sáňky se zvonci

Příběh o dětství, dospívání, láskách, samotě, stárnutí i odcházení na věčnost. A o tom, že některé ženy jsou silnější než muži. Hraje Babinec ZUŠ Praha 7 pod vedením Radky Tesárkové.

St 22. 2. od 20:00 hod. Vstupné: 100 Kč

Shores of Others

Shores of Others je novým pražským hudebním projektem, jehož cílem je snaha o poetické zprostředkování příběhů, v nichž se v rozličných časových obdobích prolínají různé historické události mnohých národů s jejich folklorem. Folkové balady přináší ve složení Daniel Zappi (hudba, texty, kytara, piano), Matouš Jelínek (basa, vokály), Tomáš Lacina (perkuse), Johana Turnerová (housle, vokály).

Pá 3 a 10., 17., 24. 2. od 19:30 hod. Vstupné: 400/ 300 Kč sezení, 150 Kč stání

400 let kytary

Nechte se pozvat na kytarovou procházku různými styly od renesance až po současnost!

Těšit se můžete na renesanční loutnové transkripce, barokní hudbu, hudbu Beethovenova současníka Fernanda Sora či slavnou Asturias od Isaaca Albenize. Celý koncert je navíc prokládán temperamentními španělskými tanci a zazní i slavný ragtime Entertainer od Scotta Joplina či hudba Jaroslava Ježka.

Ne 5, 12., 19. a 26. 2. od 18 hod. Vstupné: 400/ 300Kč na sezení, 150 Kč na stání

Kytarový koncert při svíčkách

Přijďte si poslechnout nádherné kytarové tóny znějící komorními historickými prostory v samém srdci Prahy! Zazní Bach, Mozart, Granados, Albeniz, Tárrega a mnoho dalších ...

Každou neděli od 18 hodin v Art Space!Tagy: Art Space, únor


Přidej komentář