Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Žižkovská smršť na Parukářce

Žižkovská smršť na Parukářce
Žižkovská smršť na Parukářce
14.05.2014 22:49 | redakce ZaKulturou.cz

Pořádnou porci pečlivě sestaveného hudebního menu si budete moci vychutnat 23. a 24. května na žižkovském kopci Parukářka. V pátek 23. května v sedmnáct hodin zde odstartuje již 14. ročník dvoudenního hudebního festivalu Žižkovská smršť. Vstupné na tuto dvoudenní akci je zdarma.


Parukářka se během letošního ročníku open air festivalu rozezní hudbou mnoha poloprofesionálních a profesionálních kapel a orchestrů nejrůznějších žánrů a uskupení, a to v pátek od 17.00 – 22.00, v sobotu pak od 13.00 – 22 hodin.
„Těšit se můžete mimo tradičního vystoupení 50-ti členného orchestru ZUŠ Prahy 3, který dal festivalu jméno, na kapely Chocofly, Discoballs, TOP Dream Company, Megaphone, Bek Ofis, La Descarga a mnoho dalších,“ říká Michaela Volfová z pořadatelského občanského sdružení ProDech.


Festival pořádaný občanským sdružením ProDech se letos uskuteční za podpory Městské části Praha 3 a internetového obchodu GoSherman.cz. Mediálním partnerem festivalu je Rádio 1. Vstup bude jako každoročně zdarma!


Kompletní program a podrobné informace najdete na www.zizkovskasmrst.cz nebo se staňte přáteli Žižkovské smršti na Facebooku facebook.com/zizkovskasmrst.czTagy: festival, Koncert


Přidej komentář