Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Aneta Langerová plánuje ještě letos dva pražské koncerty

23.10.2008 00:00 | ZaKulturou
Již čtvrtý ročník benefičního koncertu Aneta pro Světlušku se bude konat ve čtvrtek 20. listopadu 2008 v prostoru Pražské křižovatky (kostel svaté Anny). Spolu s patronkou Světlušky Anetou Langerovou pro nevidomé zazpívají Dan Bárta & Illustratosphere, Mário Bihári, Honza Jareš a nevidomé děti, které Světluška podporuje v rozvoji talentu.

Dne 26. listopadu Aneta po třech letech zavítá do rodných Říčan. Koncert bude dárkem nejen pro kamarády a fanoušky z rodného města, ale i pro Anetu, která v den koncertu oslaví své narozeniny. Během večera je připraveno několik překvapení. Jedním z nich je talentovaný, nevidomý Radim Vojtek, který si s Anetou zazpívá Píseň pro Světlušku. Další překvapení je opravdu narozeninové a to se předem neprozrazuje. Určitě ale fanoušky potěší. Ti, kteří se chtějí do samotného koncertu zapojit si mohou s sebou přinést drobné rytmické hudební nástroje.

Poslední letošní koncert 20. prosince 2008 v Praze budou mít podtitul Vánoční a zakončí tak úspěšný, nejen koncertní rok 2008. Aneta během něj získala Anděla jako zpěvačka roku, její album se stalo nejprodávanějším a úspěšně složila maturitní zkoušky. Hosty vánočních koncertů budou Tomáš Klus a Radim Vojtek.

Již během léta Aneta začala připravovat písně pro příští album a bude v tom pokračovat celý podzim a zimu. Nové album by pak ráda vydala v roce 2009.


Přidej komentář