Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Dětský den na Petynce s Anetou Langerovou i automobily Formule 1

27.05.2008 00:00 | ZaKulturou
Letošní Dětský den Prahy 6 na koupališti Petynka proběhne 6. června 2008 od 10 hodin ve znamení kol, koleček, aut, postaviček Walta Disneye i koncertu Anety Langerové od 16.30 hodin.

Nejmenší děti se vydovádí na nafukovacím skákacím hasičském voze, zazávodí si na koloběžkách a na ty větší čeká model šestiproudé závodní dráhy se sportovními automobily, RC-modely dálkově řízených aut či trenažéry opravdových závodních automobilů se simulátorem jízdy. S dopravními předpisy a značkami se budou děti seznamovat jízdami v dětské autoškole.

Na pódiu proběhnou představení Narozeninová klauniáda s populárními postavičkami Kačera Donalda, Mickey Mouse a psa Pluta, které také budou průvodci celým dnem, dále Hvězdné války s vesmírným bojovníkem Darth Vaderem a vystoupení tanečního souboru Caramella, na které naváže výuka country tanců. Vrcholem a hlavním programem Dětského dne bude vystoupení vítězky soutěže Superstar 2004 a zlaté slavice Anety Langerové.

V osmi stanovištích výtvarných dílem si děti vyzkouší malování, kreslení, modelování, práci s dřevem i nejrůznějšími dalšími materiály. Na celý den jsou připraveny soutěže na souši, ale především na a ve vodě, namátkou závody na nafukovacích člunech nebo v plavání. Vítězové budou odměněni zajímavými věcnými cenami a projížďkami ve veteránech.


Přidej komentář