Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Dny Prahy 10 začínají tento týden

29.09.2008 00:00 | ZaKulturou
Již tuto středu 1. října 2008 začínají desetidenní Dny Prahy 10. V jejich rámci se uskuteční řada akcí a koncertů, na kterých vystoupí hvězdy naší hudební i kulturní scény. V prostorách radnice Prahy 10 bude v první den oslav otevřena výstava Praha 10 včera a dnes a od 17 hodin vypukne ve Sportovním areálu Hamr koncert Moniky Absolonové, Kamila Střihavky, Vašo Patejdla, Ivy Frulingové, Fanánka a Synů výčepu.

Na druhý den, čtvrtek 2. října, se chystají Sportovní hry seniorů ve Sportovním areálu Slavia Praha a Lidová zábava pro starší a pokročilé a Yvetou Simonovou, Josefem Zímou, Pavlínou Filipovskou a dalšími. Otevřeny budou výstavy Minulost a současnost školství Prahy 10 a Výtvarní umělci Prahy 10 a Studie, modely, vize..., která bude probíhat v Galerii 10. O den později proběhne vernisáž další výstavy, a to Slavné pražské vily v Trmalově vile.

Na víkend 4. a 5 října se chystá Pohádková cesta pro děti, rodiče a prarodiče v Heroldových sadech, Staročeské trhy s řemesly a bohatým programem na Čechově náměstí nebo v sobotu od 11 do 16 hodin Den otevřených dveří v Multifunkčním stadionu Eden.

Program bude pokračovat i další týden, a to až do pátku 10. října 2008. Čeká na vás mimo jiné koncert Od operety k muzikálu v KD Barikádníků, středeční Dětský den s Lucií Bílou a Maxim Turbulence na parkoviště u fotbalového stadionu Bohemians 1905 nebo páteční závěrečný koncert v Hamru se Smokie Revival, Děda Mládek Illegal Bandem nebo Vítkovým Kvartetem a také ohňostrojem.


Přidej komentář