Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Kytarový mág Joe Satriani vystoupí poprvé v Čechách

30.05.2008 00:00 | ZaKulturou
Americký kytarista Joe Satriani se svojí kapelou vystoupí 3. června 2008 poprvé v České republice, a to v holešovické Aréně HC Sparta Praha. Tento hudebník, pro vyznavače tohoto nástroje kultovní, je považován za jednoho z nejlepších rockových kytaristů posledních desetiletí, proslul mistrovskou technikou, neuvěřitelně rychlými i dlouhými sóly, osobitým zvukem i stylem.

Koncert je součástí evropského turné k sólovému albu Professor Satchafunkilus and the Musterion of Rock, které vyšlo v dubnu letošního roku. Joe Satriani, který slibuje 100 minut živé hudby, si přiveze i vlastní předkapelu - americkou blues-rockovou formaci Steve Fister Band. Satrianiho doprovodnou kapelu tvoří dle webových stránek bubeník Jeff Campitelli, baskytarista Stu Hamm a hráč na kytary Galen Henson.

Vstupenky v cenách od 590 do 690 korun včetně poplatku jsou k dostání v síti Ticketpro, Ticketportal a v den koncertu i na místě. Předkapela začíná hrát ve 20 hodin, vstupy do haly a pokladny budou otevřeny od 19 hodin.


Přidej komentář