Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Lucerna Music bar pořádá velký večírek věnovaný afro-karibské muzice

06.03.2008 00:00 | ZaKulturou
Ve čtvrtek 6. března 2008 proběhne v pražském Lucerna Music baru velký večírek věnovaný afro-karibské muzice s příchutí latina. Reggae a dancehall si tu přes nezájem komerčních médií získávají stále větší popularitu a není se ani co divit, když se na to tak dobře tančí.

Program večera podpoří mimo jiné tři pozoruhodní zpěváci ze tří různých zemí: Carmen je v Čechách dobře známá zpěvačka skupiny United Flavour, která asi nepotřebuje vice představovat. Její vokály a španělský temperament si tu už získaly hodně příznivců. Společně s ní vystoupí i mladý a nadějný ragga-latino deejay * El Condorsito, který se narodil v Chile, ale teď žije mezi Vídní a Berlínem, kde právě připravuje své debutové album.

Mezinárodní trojici doplní U-Cee, zpěvák i v Čechách stále populárnější německé reggae kapely King Banana, který má kořeny v severní Africe. Tato zkušená trojka rozjede na pódiu Lucerna baru soundsystémovou show, jak se patří. A i za gramofony bude mezinárodní parta - francouzský producent a DJ Damalistik aka Roots Survival, slovenští WaddUp Sound a pražská spojka Herby Boy & Admirál Kolíbal aka JahMusic Lighta.

To vše na pódiu Lucerna Music baru, kde bude vstup zdarma.


Přidej komentář