Magazín kulturního dění v Praze a okolí

MINIMAX TV slaví 5. Narozeniny s Mikulášem a čertíky v pražském Palladiu

palladium_clanek
03.12.2008 00:00 | ZaKulturou

Příchod Mikuláše a jeho společníků čerta a anděla se nám kvapem blíží. Další štací, na které se tato pohádková trojce zastaví, je nákupní palác PALLADIUM. Tentokrát přijali pozvání na velkolepou narozeninovou oslavu dětské televizní stanice MINIMAX TV. Soutěže, zábava, dětské úsměvy.

v sobotu 6. prosince mezi 14. a 18. hodinou se děti budou moci opět přivítat s touto mikulášskou družinou v pražském Paladiu, kde dětský televizní kanál MINIMAX pořádá v rámci oslav pátého výročí začátku jeho vysílání v České republice a na Slovensku zábavný mikulášský program pro rodiny s dětmi. Minimaxu popřeje k narozeninám samotný svatý Mikuláš a také pronese slavností proslov, po kterém přistoupí k rozkrojení narozeninového dortu.Celým odpoledním programem bude malé návštěvníky a jejich rodiče provázet popletený čertík Ferda a jeho věrný kamarád Bohoušek. Čertík Ferda provede děti pekelnou dílnou, která se nachází v samotné říši pekel. Na rodiče i děti na podiu čeká řada soutěží a her. Nebude chybět například pěvecká a taneční soutěž, nafukování obřích ozdob, zdobení vánočních stromečků, lovení jablek a klukovské soutěže jako přetahování nebo řecko-římský zápas.

MINIMAX TV do svého slavnostního programu mimo návštěvy Mikulášské družiny a vánočního programu zařadila také ryze zábavná představení, v nichž vystoupí se svojí show například hudebně taneční skupina Myš Maš a světově známé duo kouzelníků a iluzionistů Robert a Ingrid Navaro. K vidění budou rovněž i ty nejlepší a nejobtížnější žonglérské kousky samotného světového rekordmana Roberta nebo okouzlující vystoupení s mýdlovými bublinami, které je doplněno uvolňující hudbou, která dokresluje působivé obrazce tvořené slévajícími se obřími bublinami.Přidej komentář