Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Misha doprovodí Akona a bude mít i samostatný koncert v Akropoli

08.02.2008 00:00 | ZaKulturou
Jedinečná senegalsko-americká r´n´b hiphopová star Akon rozpálí diváky na koncertě 22. února 2008 v Aréně HC Sparta na pražském Výstavišti. Báječnou atmosféru však publiku hodlá vytvořit již jeho předskokanka, slovenská princezna r´n´b Misha.

Jedna z nejpopulárnějších osobností současné slovenské hudební scény představí singly ze svých tří dosud vydaných alb. Na samostatný koncert zpěvačky s tajemným pohledem exotických očí se pak její pražští fanoušci mohou těšit také 12. března od 19.30 hodin v pražském paláci Akropolis. Tam nás Misha seznámí se svým kompletním koncertním programem.

I když se hudbou zabývala již v osmi letech, v dospělosti pracovala zpočátku jako uhlazená tlumočnice z angličtiny. Až teprve vítězství v talentové soutěži CocaCola PopStar ji vyšvihlo na dráhu profesionální zpěvačky, která vítězstvím v soutěži dostala i možnost natočit první album. Od té doby sbírá prestižní ocenění i fanoušky. V letech 2003 a 2004 posbírala na Slovensku všechny hudební ceny, byla Zlatou slavicí v kategorii Objev roku a poté i jako Zpěvačka roku. Na cenách Aurel, obdobě našeho Anděla, zvítězila ve čtyřech kategoriích.


Přidej komentář