Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Next Train - Matamar opět ve Vertigu

17.03.2008 00:00 | ZaKulturou
V sobotu 22. března 2008 se můžete těšit na come back projektu Matamar do pražského klubu Vertigo, kde pod jejich taktovkou proběhlo již devět vydání velmi oblíbené noci Language of Trance. Těšit se můžete na jejich návrat na domácí půdu a opět vás čeká kromě rozmanitého setu jejich osobitý styl hraní a komunikace s publikem. Tentokrát si pro vás přichystali noc plnou zajímavých hostů a barvité hudby s názvem Next Train.

A koho že si k sobě pozvali? Tak především to bude velmi vzácný host - dj a producent, který má v současné době více hraní v zahraničí než u nás a to Jakub Mildner. Dalším, kdo přijal jejich pozvání je ostravský projekt FGS, který se skládá z několika djů zastupující hned více stylů najednou. Do Vertiga nám přijede zahrát duo Martin Shaman a Lossos, kteří mimo jiné pravidelně vystupují v ostravském klubu Fabric. Těšit se můžete na jejich pozitivní energií nabitý set.

Line up také doplní dj a producent ze stáje LOT Music - Libis aka Dusk, který má již na svém kontě několik vydaných tracků a jeho produkci naleznete na všech významných serverech jako je Beatport.com a další. V současné době má již podepsanou smlouvu o vydání tracku na prestižním labelu Bonsai Recordings a těšit se můžete na jeho lahůdkové podání progressivního tranceu.


Přidej komentář