Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Óčko TV: Předávání výročních cen za rok 2008 v TESLA Areně

cenyocko_clanek
20.01.2009 00:00 | ZaKulturou
22. ledna 2009 proběhne v pražské Tesla Areně šestý ročník slavnostního vyhlášení výročních RGM Hudebních cen Óčka 2008. Ceny však neudělí žádná porota, ale diváci televize Óčka, kteří rozhodnou svými hlasy. Diváci mohou hlasovat pomocí SMS, vždy jednou v každé z dvanácti kategorií, z nichž každá obsahuje po čtyřech nominací interpretů či skupin. Jedinou výjimku tvoří kategorie Objev roku, kde je nominováno šest interpretů a kapel. Nominace byly sestaveny redaktory televize Óčko.

Hlasovat bylo možné od pondělí 13. října 2008 do 7. prosince 2008. Vítězové budou vyhlášeni během přímého přenosu slavnostního večera z pražské Tesla Areny.

Vystoupí Chinaski, Katarína Knechtová, Ewa Farna, Aneta Langerová, Kontrafakt, Tomáš Klus, No Name, Airfare, Marek Ztracený, UDG, Vec, Pio Squad, Circus Ponorka, Jana Lota, Fate Magazine a další.

Slavnostní večer budou moderovat oblíbení moderátoři Óčka: Lenny Trčková a Pavel Cejnar.

Hlasovací SMS je třeba poslat a číslo 900 22 09 ve tvaru HCO mezera a kód interpreta, kapely nebo vybraného klipu. Vylosovaní hlasující se mohou těšit na zajímavé ceny. Hlavní cenou je osobní automobil SMART, který bude předán přímo v průběhu slavnostního ceremoniálu. Další ceny pak 2 zahraniční letenky společnosti Fly United, 8 účtů Poštovní spořitelny s počátečním vkladem 1000 Kč, dárkové poukázky společnosti Baťa, peněžní poukázky společnosti MetJeans a vstupenky na závěrečný koncert RGM Hudebních cen Očka 2008.


Přidej komentář