Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Okolí O2 areny bude v sobotu patřit zábavě

21.05.2008 00:00 | ZaKulturou
Na sobotu 24. května 2008 se chystá v okolí vysočanské O2 areny den plný muziky, zábavy a adrenalinu. Můžete se těšit na atraktivní program, který arény začne již v 10 hodin dopoledne. Čeká vás hudba, dětské atrakce, motocrossová show a spousta další zábavy, včetně možnosti prohlédnout si běžně nedostupná zákoutí O2 areny. Celým dnem bude provázet Leoš Mareš.

Na venkovním pódiu vystoupí během dne známé kapely Toxique a Ready Kirken a zpěvačka Markéta (L.B.P.). Do šesté hodiny večerní si budete moci vyzkoušet například bungee trampolínu, simulátor F1, aerotrim nebo lezeckou stěnu. K dispozici budou motokáry, můžete si vystřelit na hokejovou bránu nebo předvést triky v U-rampě. Vrcholným zážitkem určitě bude exhibiční vystoupení motocrossových jezdců za účasti předních našich i světových borců.

Pro děti je připraven bohatý celodenní program s vystoupením Václava Upíra Krejčího a Dády Patrasové. Přijde také kouzelník, karikaturisté a dětské hrané divadlo. Vyřádit se děti budou moct v jungle centru, na požární auto skluzavce a skákacím hradu. Pro všechny mlsouny bude na stáncích cukrová vata zdarma.


Přidej komentář