Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Palladium chystá na víkend pestrý program pro celou rodinu

12.02.2008 00:00 | ZaKulturou
Na neděli 17. února 2008 od 14 do 20 hodin se chystá ve třetím patře nákupního centra Palladium na Náměstí Republiky zajímavý program. Ten zahájí a jednotlivé vstupy oddělí česká Vanessa May - houslistka Ilona Stryová. Dále se můžete těšit na vystoupení herečky Zdeňky Žádníkové. Moderování akce se ujal Marek Dobrodinský, který představí semifinalistky soutěže Miss Malenka. Malé slečny předvedou módní přehlídku v oblečení od firmy Original Marines.

Ale to není zdaleka vše. Divadlo Paleček má připraveno čtyři vstupy s pohádkami a písničkami. Mezi představeními budou probíhat soutěže o řadu cen. Dále uvidíte taneční a hudební vystoupení a slavnostní vyhlášení vítězů celoroční soutěže Příběh roku. Děti si budou moci pohrát s dřevěnými hračkami a kostkami Woody v prostoru pro dětské stavby.

Nabitý program nabídne Palladium také pro teenagery. Na gramce zahrají DJ Urbo vs. DJ Buik. Přichystány budou ukázky různých tanečních stylů - street dance předvede skupina Easy Dance 2000, hiphop dance zatančí skupina 4 Dance Company, zabreakujou kluci z Pentifull Breakers a o přehlídku fashion HipHopStyle se postará taneční skupina A-Force. O přestávkách mezi jednotlivými vystoupeními je možné shlédnout umění světových špiček v break dancu.


Přidej komentář