Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Paní Móda zamířila do Průmyslového paláce

28.08.2008 00:00 | ZaKulturou
Od 28. do 30. srpna 2008 patří Praha příznivcům módy a všemu, co s ní souvisí. Trendové kolekce dvou stovek značek jsou k vidění na ploše přes 4500 m2. Nechybí ani exkluzivní módní přehlídky - na jubilejním desátém výročí veletrhu budou, mimo jiné, představeny modely světových módních značek Versace VJC, C'N'C Costume National, Ferre Milano, GF Ferre, Stuart Weitzman nebo Roccobarocco, z dětské luxusní kolekce například značky Monnalisa a Napapijri.

Novinkou je vytvoření specifické sekce Dítě a jeho svět, ve které vystavovatelé představí oděvní produkci určenou dětem. Na trend zvýšeného zájmu o bioprodukty pořadatelé zareagovali vytvořením specifické sekce Biomóda 2008, kde si přijdou na své zejména spotřebitelé se zájmem o organické materiály vhodné pro alergiky. Svou aktuální kolekci značky Komodo zde představí každý veletržní den od 11 hodin luxusní boutique Evergreen.

Desáté jubileum veletrhu a desetileté působení společnosti Neckermann v České republice vybízí ke společným oslavám. Ty se budou odehrávat v průběhu celého veletrhu a vyvrcholí v sobotu 30. srpna, kdy se v 11 a v 15 hodin představí exkluzivní módní show. Po všechny veletržní dny bude probíhat bohatý přehlídkový program. Světem fashion show provede Alexander Hemala. Na přehlídkovém molu se představí tradiční čeští a slovenští výrobci, ale i přední zahraniční značky, a to každý veletržní den od 14 hodin, dětské značky následně od 15 hodin.


Přidej komentář