Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Pěveckotaneční skupina Pussycat Dolls vystoupí poprvé v České republice

dolls_clanek
10.02.2009 00:00 | ZaKulturou
Pěveckotaneční skupina Pussycat Dolls vystoupí poprvé v České republice. Své taneční a pěvecké schopnosti předvedou 21. února 2009 v TESLA ARENĚ. Praha se tak může těšit na další velkolepou show se skvěle propracovanou audiovizuální scénou.

Hudebně-taneční seskupení združené okolo 30tileté zpěvačky Nicole Scherzinger vystoupí v rámci světového turné, na kterém představí svoje největší i hity i aktuální skladby z nového alba Doll Domination (2008).

Na výsledné podobě této nahrávky obsahující i skladbu When I Grow Up se podíleli producentské hvězdy jako Timbaland, Sean Garrett nebo R. Kelly. Navíc každá členka má na bonusové části alba svoji vlastní sólovou skladbu.

Pussycat Dolls se již nechaly slyšet, že fanouškové uvidí, to co ještě neviděli. Původně taneční skupina rozproudí dav fanoušků natolik, že v TESLA ARENĚ bude jistě horko. Koncertní šňůra začíná v lednu ve Skotsku. Vstupenky na jejich pražský koncert jsou v prodeji Ticketpro a Ticketportál od 790 Kč Koncert přináší Pinkdot, JVS Group a WTF entertainment.
Vstupenky
v cenách od 790,00 Kč do 1 290,00 Kč
Přidej komentář