Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Praha 7 opět oslaví příchod jara květinovým plesem

13.03.2008 00:00 | ZaKulturou
V sobotu 22. března 2008 pořádá Městská část Praha 7 v Průmyslovém paláci na holešovickém Výstavišti druhý ročník Jarního květinového plesu. Návštěvníci se opět mohou těšit na originální květinovou výzdobu, bohatý program a vybranou gastronomii.

Bohatý program Jarního květinového plesu bude zahájen v 19 hodin. Celým večerem bude provádět herec Martin Zounar. Jako hlavní hosté vystoupí zpěvačka a herečka Monika Absolonová a moderátorka, zpěvačka a textařka Ester Kočičková. K poslechu a tanci bude hrát Orchestr Felixe Slováčka. Návštěvníky plesu čeká také velká tombola s hodnotnými cenami a mnoho dalšího.

Občerstvení pro tuto slavnostní příležitost připraví šéfkuchař hotelu Corinthia Panorama Tomáš Stehlík, který díky svým bohatým mezinárodním zkušenostem patří mezi uznávané tuzemské kapacity v oblasti gastronomie. Po svém návratu z působení na zaoceánské lodi Paul Gogain se Tomáš Stehlík stal průkopníkem polynéské kuchyně v ČR. Gastronomie na Jarním květinovém plese však bude vycházet z ryze Evropských základů.

Lístky na Jarní květinový ples v ceně 490 korun lze zakoupit v Informačních centrech MČ Praha 7 (nábřeží Kpt. Jaroše 1000, Milady Horákové 2 a Komunardů 10) a v Kulturním domě Vltavská.


Přidej komentář