Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Premiéra rezidentní noci DJky Luccy v pražské Mecce

18.11.2008 00:00 | ZaKulturou
Nejpopulárnější česká djka - DJ Lucca vystoupí 6. prosince 2008 v klubu Mecca v rámci své rezidentní noci s názvem Acapulco 60. Na premiéru této noci, která bude zároveň křtem nového alba Reformation, si Lucca pozvala hned několik vzácných hostů. Luccu doprovodí jeden z nejuznávanějších českých kytaristů, zakládající člen Pražského Výběru Michal Pavlíček, který s Luccou spolupracuje již dva roky.

V průběhu večera Lucca připravila překvapení i pro módy chtivé návštěvníky. Spolu se značkou Puma, jejíž oblečení nosí již několik let, a taneční skupinou iF pod taktovkou sestry Qaši, jedné z nejuznávanějších českých tanečnic a choreografek, ve speciálním setu představí ojedinělou taneční přehlídku. Na mole budete moci spatřit nejnovější módní „vychytávky“, doplněné kousky z limitované výroční kolekce 60th Anniversary Collection, obsahující některé z nejslavnějších a nejznámějších výrobků z minulosti, ovšem ve zcela reformním pojetí.

Dalším z hostů noci Acapulco 60 bude anglická minimal houseová princezna Smokin Jo, u nás známá například z vystoupení v Radosti FX, v Roxy a na festivalu Creamfields Central Europe. Smokin Jo vyhrála anketu prestižního britského magazínu DJ v kategorii DJ roku a bezesporu patří k nejtalentovanějším DJkám a producentkám ostrovní i světové taneční scény. Hlavní hvězdy party Acapulco doplní talentovaný DJ Elio a nad ránem Tommy Rogers a Enrico - DJs z pražského Studia 54. Součástí akce bude kadeřnická show pod vedením nejlepších hair stylistů Toni & Guy.Přidej komentář