Magazín kulturního dění v Praze a okolí

PŘIPOMÍNÁME: Staropramen SmíchOff Summer je již za dveřmi!

09.09.2008 00:00 | ZaKulturou
Hudební festival Staropramen SmíchOff Summer se blíží – proběhne v sobotu 13. září 2008 v areálu pivovaru Staropramen. Pro návštěvníky bude připraveno nejen mnoho hudebních lahůdek z Čech i zahraničí, ale také bohatý doprovodný program. Festivalové veselí bude probíhat od 13 do 22 hodin. Vstupenky v hodnotě 200 Kč jsou k dispozici v obvyklých předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Přímo na festivalu bude vstupenka k dostání za 250 Kč.

Letošní ročník Staropramen SmíchOff Summer bude obohacen několika novinkami – například uspořádáním festivalu na čtyřech pódiích. Na hlavním nádvoří pivovaru Staropramen vyroste hlavní scéna, na které vystoupí nejen české hvězdy hudebního nebe Kryštof, Sunshine, Tata Bojs nebo Vypsaná Fixa, ale také britští Dreadzone.

Hudební program v areálu Pivní pohotovosti zahájí vítězná kapela z Bandzone.cz, poté diváky roztančí španělskými rytmy kluci z kapely Temperamento a k bodu varu návštěvníky přivede kapela 100ºC. Neméně zajímavými budou Skyline a německá formace N.O.H.A., která festivalový den na této scéně zakončí. Třetí stage bude patřit příznivcům taneční muziky.

Na festivalu nebude chybět ani scéna Kašpárek v rohlíku, která bude věnována i divadelním představením. Hosty bude například Jihočeské divadlo z Českých Budějovic.


Přidej komentář