Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Sázavafest Čarodějnice - nový hudební festival na pláži koupaliště Hostivař

04.04.2008 00:00 | ZaKulturou
Autoři jednoho z největších letních open-air festivalů v České republice, Sázavafestu připravili na středu 30. dubna 2008 Sázavafest Čarodějnice, který se bude konat od 13 hodin přímo na pláži v areálu koupaliště Hostivař. Již od úplného počátku festivalu, ještě než se začne hrát, je naplánován bohatý program pro děti – soutěže, pálení čarodějnic a mnoho dalších aktivit, které vaše malé ratolesti jistě ocení. Mezi ty bude jistě patřit hodinová inscenace Pověsti pro štěstí od Luďka Horkého a Martina Písaříka, která své diváky provede českými bájemi.

Ve 14.30 hodin hudební program odstartuje písničkářka švédského původu Veronika Padilla, která své publikum zaručeně naladí na správnou vlnu, na níž naváže Jiří Schmitzer. Nejen se svými dvěmi saxofony vystřídá Jiřího Schmitzera devítičlenná kapela Basta Fidel. Do Prahy zavítají i kluci z ústecké kapely UDG. Od 21 hodin, po Gulo Čar známých mimo jiné z vystoupení s Jamesem Brownem, zahraje kapela Mňága a Žďorp. Na samý závěr večera vystoupí plzeňský ska orchestr Tleskač. Fungovat bude i DJ STAN, kde se bude hrát až do druhé hodiny ranní.

Vstupenky na festival můžete zakoupit v siti Ticketpro za 250 korun nebo na místě za 290 korun. Koupí lístku podpoříte dětský domov Klokánek.


Přidej komentář