Magazín kulturního dění v Praze a okolí 

Toulcův dvůr bude patřit dožinkám a biojarmarku

14.09.2007 00:00 | ZaKulturou
Letos již čtrnáctý ročník Biojarmarku proběhne v prostorách hostivařského Toulcova dvoru. Zahájen bude v pátek 14. září 2007 ve 14 hodin a bude otevřen do 19 hodin. I letos se ho má zúčastnit na tři desítky ekozemědělců a obchodníků s biopotravinami z České republiky.

Při této propagačně-prodejní akci chtějí tentokrát organizátoři zviditelňovat i specifické produkty jednotlivých farmářů, hity roku v jejich nabídce, unikátní či zcela nové potraviny na našem biotrhu. Chybět opět nebudou přední zelináři, ovocnáři, producenti výrobků z kravského i kozího mléka, ale ani ti, kdo nabídnou šťávy, mošty, biopečivo, cukrovinky apod.
Paletu nabídky i letos doplní přírodě přátelská kosmetika, koláče nebo biopálenka.

Setkání ekozemědělců s jejich příznivci obohatí v sobotu 15. září od 10 do 18 hodin Dožínkové slavnosti, které vyvrcholí ve 14.30 hodin, kdy vjede do dvora našňořený žebřiňák s koňmi a chasou doprovázený průvodem s folklórní muzikou. Dvůr se na celý den kromě bioprodejců zaplní také řemeslníky a dalšími tradičními prodejci. Dítka i rodiče si budou moci vybrat z celodenní nabídky tvůrčích dílniček a her inspirovaných tématem dožínek.



Přidej komentář





Komentáře

Zatím zde nikdo nezanechal svůj komentář. Buďte první!




Katalog
Salon Baráčnická rychta
Salon Baráčnická rychta

Salon Baráčnické rychty byl již od pradávna místem setkávání, kulturních akcí, koncert...

Hotel Royal Plaza
Hotel Royal Plaza

Jak by se vám líbilo ubytování v samém srdci Prahy, 101 metrů od...

Old Prague Hotel
Old Prague Hotel

Old Prague Hotel na Praze 1 je umístěn v budově z roku 1895, která byla původně by...

Restaurace Baráčnická rychta
Restaurace Baráčnická rychta

Restaurace Baráčnická rychta nebo také Všebaráčnická rychta je tradiční hospodou, kterou...


KULTURNÍ PŘEHLEDY POČASÍ
VYHLEDÁVÁNÍ V PIS

Vyhledávání v databázi kulturních programů Pražské inform. služby: