Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Vánoční Filmánie v multikinech Palace Cinemas

manie_clanek
06.12.2008 00:00 | ZaKulturou
V týdnu od 11. do 17. prosince 2008 proběhne ve všech multikinech Palace Cinemas v pořadí již třetí FILMÁNIE. V tomto týdnu bude platit jednotné akční vstupné 50,- Kč na všechny promítané filmy. Předprodej vstupenek bude zahájen v úterý 9. prosince 2008.
Palace Cinemas připravila pro své návštěvníky akci s názvem FILMÁNIE 2008, kdy bude opět v multikinech Palace Cinemas v Praze a Brně na jeden vybraný týden výrazně snížena cena vstupného.

V týdnu od 11. do 17. prosince 2008 bude platit na všechna představení jednotné akční vstupné 50,- Kč. Znovu tak odměňujeme pravidelné návštěvníky tímto malým dárkem a společně s našimi diváky oslavíme ke konci úspěšného roku česká kina i filmy.

V průběhu tohoto týdne se bude promítat obvyklý program včetně aktuálních premiérových titulů. Diváci se tak mohou těšit na filmy jako Hlídač č. 47, Labyrint lží, Stmívání, Muzikál ze střední 3, a mnoho dalších. V týdnu Filmánie 2008 uvedeme šest premiérových titulů, z nichž mezi nejočekávanější patří sci-fi thriller Den, kdy se zastavila Země a vánoční komedie Čtvery Vánoce. Z dalších premiérových titulů to bude hudební film Dokaž to!, český dramatický snímek Sestra, animovaný Sobík Niko či thriller Veřejný nepřítel č. 1.

„Jsme velmi rádi, že i letos se k Filmánii 2008 připojí převážná většina klíčových provozovatelů kin a multikin v České republice. Díky této akci si v onom týdnu našlo cestu do českých kin mnohonásobně více diváků než kolik by jich přišlo obvykle. Věříme, že minimálně stejný zájem zaznamenáme i letos a týden Filmánie 2008 bude, jako už tradičně, nejnavštěvovanějším týdnem roku,“ říká David Horáček, generální ředitel Palace Cinemas.

Informace o přesném programu naleznou návštěvníci na www.palacecinemas.cz a telefonní informační lince 840 200 240.Přidej komentář