Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Ve Hvězdě začíná série promenádních koncertů

14.05.2008 00:00 | ZaKulturou
Obora u letohrádku Hvězda ožije v neděli 18. května 2008 od 14 hodin tancem, hudbou a neopakovatelnou atmosférou promenádních koncertů. Je libo taneček s dámou v rytmu nestárnoucích melodií na krytém parketu s renesančním letohrádkem v pozadí? Nebo dáte přednost poslechu? Žádný problém. Série promenádních koncertů ve Hvězdě bude probíhat každou neděli až do 8. června 2008.

Jako první se představí návštěvníkům promenádních koncertů Posádková hudba Praha, kapela Krajanka a Pražské mažoretky. Vystoupení budou probíhat odpoledne od 14 do 19 hodin před letohrádkem Hvězda. U letohrádku bude připraveno kryté jeviště i hlediště pro případ špatného počasí, taneční parket, stánky s občerstvením a malé stylové tržiště s řemeslnými výrobky. Pro děti je připraven dětský koutek, a to i s hlídáním, pokud by si rodiče či prarodiče chtěli odskočit na taneček.

Taneční koncerty budou pokračovat každou neděli až do 8. června a představí se na nich například Josef Zíma s Yvettou Simonovou, Rosénka nebo Staropražští heligonkáři.Přidej komentář