Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Velké radotínské rodeo o Primátorský pohár

19.05.2008 00:00 | ZaKulturou
V sobotu 24. května 2008 se koná již tradiční rodeové klání o Primátorský pohár v radotínském areálu. Tato sportovně-kulturní akci si během minulých ročníků získala nejen několikatisícovou diváckou přízeň z celé Prahy a středočeského kraje, ale především jezdeckou prestiž.

Sportovní program začne v Radotínských říčních lázních v 11 hodin, samozřejmě ne jinak než kvalifikací. Ve 13.30 hodin proběhne slavnostní nástup a pak bude pokračovat alley (vedení dobytčete uličkou), calf roping (lasování telete), junior pole bending (slalom kolem tyčí juniorů), team penning (oddělování dobytka), junior/senior barrel race (barelový dostih juniorů a seniorů) a steer wrestling (kácení telete). Večer zpestří živý country bál pod širým nebem, když od 20:00 do druhé hodiny ranní zahrají Radek Valášek – Já & spol. a Buffalo Bill.

Pro dospělé je vstupné na celý program za 90 korun a pro děti od 10 do 15 let a do 150 cm výšky 20 Kč. V doprovodu obou rodičů však mají vstup zdarma. Vstupné jen na country bál návštěvníky vyjde na 50 Kč. Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticket Art.


Přidej komentář