Magazín kulturního dění v Praze a okolí 

Vibe party oslaví v pátek první rok existence

03.05.2007 00:00 | ZaKulturou
Právě před rokem se objevila na scéně Vibe, realizovaná Tripainem a Lafayettem. Tato party začínající nabídkou nové hudby se stala měsíční událostí, prezentací nejlepších lokálních DJs s hudbou různých žánrů, která je nabízena na pražské scéně.

Tento pátek 4. května 2007 vás v holešovickém klubu Mecce čeká to nejlepší z Vibe s vynikajícími DJs, kteří zahrají své nejnovější sety. Noc zpříjemní Tripmain výběrem ze své oblíbené House kolekce. K němu se připojí Rafael s Drums. Chybět nesmí ani Adnene, obohacující Vibe party různými styly až do samého rána.

Druhé pódium zve na Raggaeton Hip-Hop hudbu prezentovanou DJ L.P., který se připojil k VIBE v květnu 2006.A tento styl hudby je pro něho charakteristický.



Přidej komentář





Komentáře

Zatím zde nikdo nezanechal svůj komentář. Buďte první!




Katalog
Restaurace Baráčnická rychta
Restaurace Baráčnická rychta

Restaurace Baráčnická rychta nebo také Všebaráčnická rychta je tradiční hospodou, kterou...

Hotel Royal Plaza
Hotel Royal Plaza

Jak by se vám líbilo ubytování v samém srdci Prahy, 101 metrů od...

Old Prague Hotel
Old Prague Hotel

Old Prague Hotel na Praze 1 je umístěn v budově z roku 1895, která byla původně by...

Salon Baráčnická rychta
Salon Baráčnická rychta

Salon Baráčnické rychty byl již od pradávna místem setkávání, kulturních akcí, koncert...


KULTURNÍ PŘEHLEDY POČASÍ
VYHLEDÁVÁNÍ V PIS

Vyhledávání v databázi kulturních programů Pražské inform. služby: