Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Víkend bude patřit v Praze především adrenalinu

22.07.2008 00:00 | ZaKulturou
Po vydařeném loňském ročníku pražské adrenalinové výzvy Adrenalin Challenge Prague se chystá ve dnech 26. a 27. července 2008 třetí ročník této akce. Sobota bude určena předem zaregistrovaným tříčlenným týmům, neděle bude otevřena všem zájemcům.

Účastníci budou mít možnost otestování sama sebe v extrémních situacích a navíc na tak mýtickém místě jako je Vyšehrad. V Adrenalinové výzvě nejde o fyzickou zdatnost, disciplíny jsou situovány tak, aby je mohl absolvovat opravdu každý. Vždyť kdo z nás si má možnost v dnešním shonu vyzkoušet běhat kolmo ke skále nebo hradbám, zajezdit si na vodním skútru, letět nad řekou v délce sta metrů a ve výšce nad 100 metrů apod.?

Dějištěm Adrenalin challenge je mýtické prostředí Vyšehradu, krásná scenérie Vltavy a Smíchovská pláž přímo v centru města. Celý den bude probíhat na Smíchovské pláži kromě jedné z disciplín výzvy (bungee running) doprovodný program pro diváky i aktivní účastníky - v sobotu hudební festival, exhibice Jet Ski (freestyle), wakeboard, breakdance, beatbox, barmanská show, ohnivá show, divácké soutěže, v neděli absolvování traversu publikem, exhibice karate, atrakce pro děti, večerní party spojená s předáváním certifikátů a další.


Přidej komentář