Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Vinohradské vinobraní je za dveřmi!

15.09.2008 00:00 | ZaKulturou
Tradiční Vinohradské vinobraní je zde. V pátek 19. září 2008 ve 14 hodin vypuknou na náměstí Míru v Praze 2 stylové dobové trhy, kde se bude prodávat několik druhů burčáku, dobové a staročeské občerstvení, výrobky historických řemesel a chybět nebudou ani chůdařská a kejklířská vystoupení, exhibice italských praporečníků a ve 21.30 hodin ohňová show.

Hlavní program se chystá na sobotu 20. září od 14 hodin v Havlíčkových sadech. V okolí vily Grébovka se představí Karel IV. s jeho čtyřmi ženami a vystoupí například Petr Muk nebo kapela Hromosvod. Chystá se také exhibice umělců a kaskadérů, ohňová show a ve 22 hodin ohňostroj. Celým programem bude provázet Honza Musil.

V okolí Viničního altánu bude odpočinková zóna s možností pikniku, orientální čajovna a kafírna a nebude chybět ani divadelní stan. V celém areálu parku bude probíhat prodej vína a burčáku, dobového a staročeského občerstvení, výrobků historických řemesel. K vidění budou kejklíři, chůdaři, fakíři, kouzelníci, akrobaté, mimové, exhibice šermířské školy, kaskadérsko – šermířská show, italští praporečníci, středověká hudba, pouliční divadlo, koňský turnaj, historická řemesla, dekorace zbrojnice a mučírny. Pro znalce bude i letos připravena prodejní výstava vín.


Přidej komentář