Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Žluté lázně provoní vůně kubánského rumu

30.06.2008 00:00 | ZaKulturou
Po dvou letech Praha opět přivítá Havana Club Cocktail Show, která se uskuteční ve čtvrtek 3. července 2008 od 17 hodin v O2 Žlutých Lázních v Praze 4 - Podolí.

Poprvé v historii české Cocktail Showvystoupí v synchronním vystoupení mistři v tomto oboru a vítězové mnoha prestižních zahraničních soutěží. Tom Dyer, Marco Canova a Jacques du Toiat z Velké Británie pro Vás připravují zcela originální show, která bude mít celosvětovou premiéru právě v Pražské Havana ClubCocktail Show. Sólové vystoupení dále předvedou Sebastian Ogič z Francie a Marek Posluzsny z Polska. Českou republiku budou reprezentovat Tomáš Prückner, Michal Těžký, Jarda Janoušek a Honza Střeleček.

Na pódiu barmany doplní svou hudební produkcí nejznámější česká taneční skupina Skyline v premiéře s novou zpěvačkou. Beat Box show předvede v současné době také nejuznávanější performerze Spojeného království Thepetebox. Již jste viděli break dance battle od Nike team nebo neuvěřitelnou pohybovou a zvukovou show od Mr. Popelino? To vše Vás čeká na Havana Club Cocktail Show! Hudebně celou akci podkreslí DJMucho. Po 22 hodině převezmou hudební taktovku DJ Orion a Trafic na hip-hop stage, breakbeat stage pak povedou DJ Kaplick a DysMartin.

Vstup na akci je zdarma a navíc speciálně pro tuto noc bude k dispozici též parník, který bude kotvit i v O2 Žlutých Lázních.


Přidej komentář