Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Oslavte 450.výročí narození Wiliama Shakespeara v Divadle Kolowrat

450.výročí narození Wiliama Shakespeara v Divadle Kolowrat
450.výročí narození Wiliama Shakespeara v Divadle Kolowrat
14.04.2014 23:29 | redakce ZaKulturou.cz

Prague Shakespeare Company si Vás dovoluje pozvat na oslavu 450tého výročí narození Williama Shakespeara. Můžete se těšit na Shakespearovy sonety, slavné monology, písně, stylové alžbětinské občerstvení a v neposlední řadě také na mnoho zajímavých hostů (Martin Hilský, Tina Packer a další). Tato vyjímečná událost proběhne ve dvou vydáních - v úterý 22.dubna a ve středu 23. dubna vždy od 19 hodin v Divadle Kolowrat.

Vstupné: základní 200Kč/ studenti 100Kč

Kapacita sálu je pouze 70 osob.

Vstupenky jsou k dostání prostřednictvím portálu Ticketportal.cz nebo ve všech pokladnách Národního divadla. http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=230221

- Sonnets and Songs (22.dubna 2014 od 19.00, Divadlo Kolowrat)* Na první večer oslav svou účast přislíbil profesor *Martin Hilský*, který patří k našim předním překladatelům a znalcům Shakespearova díla. V roce 2001 byl za zásluhy o šíření anglické literatury jmenován čestným členem Řádu britského impéria. Dále vystoupí Daniel Dobiáš, Jessica Boone a Josef Guruncz.

- Speeches and Songs (23. dubna 2014 od 19.00, Divadlo Kolowrat)* Speciálním hostem druhého večera je *Tina Packer*, jedna z nejvýznamnějších světových znalkyň Shakespearova díla, zakládající umělecká ředitelka americké Shakespeare & Company a někdejší významná členka britského souboru Royal Shakespeare Company. Dále vystoupí Guy Roberts, Philip Hays, Steve Josephson a Charles Frederick Secrease.

www.pragueshakespeare.czTagy: Divadlo, Divadlo Kolowrat


Přidej komentář