Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Výherci soutěže: Letní koktejl komedií a koncertů v Divadle Bez zábradlí

Blbec k veceri
Blbec k večeři
13.07.2012 18:33 |

Zábavné osvěžení v horkém létě přinese i letos přehlídka Letní hraní v Divadle Bez zábradlí. Od 8. srpna do 6. září nabídne divákům nejúspěšnější komedie této scény. Na Letní hraní v příjemném divadle v centru Prahy kývli třeba Simona Stašová, Veronika Freimanová, Karel Heřmánek, Jiří Bartoška, Petr Nárožný a další známí herci. Program doplní také hudební koncerty Jana a Františka Nedvědových, Petra B endeho a skupiny Čechomor. Vstupenky lze koupit přímo v podkladně divadla nebo v obvyklých předprodejích.

„Letní hraní si během uplynulých šesti let našlo svoje diváky, kteří se o prázdninách chtějí příjemně pobavit a osvěžit před nástupem hektického pracovního podzimu. U nás v divadle se střechou a klimatizací mají navíc jistotu, že jim zážitek z představení nenaruší ani horko, ani déšť,“ říká Hana Heřmánková. Podle ní lidé chodí na Letní hraní zejména na své oblíbené hvězdy a také na hry, které bývají během sez&oa cute;ny obvykle beznadějně vyprodány. 

Přehlídka začíná 8. srpna hrou Francise Vebera Blbec k večeři. Tuto bláznivou francouzskou komedii o tom, že pokud někoho prohlásíme za blbce a chceme se bavit na jeho účet, může se stát, že blbcem na posměch jsme nakonec my sami, nastudoval Jiří Menzel. V hlavních rolích uvidíme Václava Vydru, Rudolfa Hrušínského a další skvělé herce.  

Přehlídku pak završí 6. září představení 2x Woody Allen. V režii Karla Heřmánka, který si tu zahrál jednu z hlavních rolí, se mohou diváci těšit také na Danu Morávkovou, Janu Švandovou, Josefa Cardu, Petra Pospíchala, Kateřinu Janečkovou či Zdeňka Žáka. Současné nastudování aktovek Old Saybrook a Riverside Drive je v české republice premiérové. Najdete v nich přesně to, co dělá Woodyho Allena Woody Allenem: skutečné lidi, skutečné situace, i vymyš lené životy, po kterých touží živí, zatímco fiktivní postavy chtějí vést život skutečný a samozřejmě věčné otazníky lásky, tvorby i lidské existence...

Více na www.divadlobezzabradli.cz

 

Soutěž o vstupenky na představení Blbec k večeři

Vyrazte v létě ZaKulturou!

 

Ve spolupráci s Divadlem Bez Zábradlí Vám přinášíme zajímavou letní soutěž o vstupenky na zahajovací divadelní představení Francise Vebera Blbec k večeři, které se uskuteční 8. srpna od 19.00. Tři vylosovaní výherci, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku uvedenou níže získali po dvou lístcích. 

soutěžní otázka 

Divadlo Bez zábradlí sídlí:

a/ v paláci Adria v centru Prahy

b/ na pražském Smíchově na Náměstí Kinských  

c/ poblíž Malostranského náměstí

 

Správná odpověď je možnost a/ v paláci Adria.
Výherci soutěže se stávají Lucie Malcová, Jarmila Řezníčková a Veronika Chovanová.

Gratulujeme.Tagy: Divadlo, Divadlo Bez zábradlí


Přidej komentář