Magazín kulturního dění v Praze a okolí

2. ročník Kunratických hodů láká nejen na tradiční pochoutky a cimbálovku

kunraticke hody
22.05.2011 17:41 | Dne 4.6. letošního roku od 10:00 začínají dlouho očekávané Kunratické hody v Kunratické tvrzi ve smyslu: ,,Dobré jídlo, pití – základ všeho bytí“. Na návštěvníky čeká mnoho občerstvení, cimbálová kapela a mnoho soutěží jak pro dospělé tak i děti.


První Kunratické hody se konaly v listopadu roku 2009 v Kunratické tvrzi, kam přišlo více jak 2500 návštěvníků. Cílem této akce bylo příjemné posezení pro celé rodiny s tradičním stánkovým prodejem, kde nechyběly trdelníky, bramboráky, bižuterie a mnoho dalšího zábavného programu jak pro dospělé, tak i děti. Pro návštěvníky je zde především mnoho chutného masného občerstvení.

Letošní Kunratické Hody budou ve stejném duchu s tím, že program bude bohatší o více soutěží, a tombolu obohatí výhry až 10kg uzeného masa, voučrů od místních obchodů a mnoho dalšího – moderovat veškeré soutěže bude známý místní kunratický moderátor. Tak jako minulý rok bude program doprovázet cimbálová kapela a harmonikář.

Proběhne zde také soutěž pro dospělé v "exování" piv nebo-li soutěž, kdo je nejrychlejší v pití piv o hodnotné ceny. Registrace do soutěže můžete učinit na e-mailu: rekord@moris.cz a vítěz se zapíše do dějin Kunratické kroniky. Dále dospělí ocení relaxační místnosti.

Děti je možné nechat v dětském koutku s dětskou dílnou, kde budou mít možnost si vyrobit sádrové sošky a mnoho dalšího. V prostoru bude více jak 300 volných míst k sezení a krytá část pro více jak 500 lidí.

Na Kunratické Hody můžete přijít již 4.6. od 10:00 do 22:00 v Kunratické tvrzi (Golčova Praha 4) – celé rodiny jsou vítáni. Více informací a informací o soutěžích naleznete na stránkách akce na Facebooku

Přidej komentář