Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Přijďte na degustaci do Kaiserštejnského paláce

Premier Wines - Kaiserštejnský palác
Premier Wines - Kaiserštejnský palác
13.01.2014 11:46 | redakce ZaKulturou.cz

Degustace společnosti Premier Wines v Kaiserštejnském paláci je tradiční a největší výstava importovaných vín a destilátů. V pořadí již 14. ročník nabízí ochutnávku mimořádných vín z celého světa, popovídání se zahraničními vinaři a strávení příjemných chvil ve společnosti lidí, které spojuje stejný zájem.  


Na této výjimečné akci představí svá vína více než 40 vinařů z celého světa, mezi kterými nebude chybět Champagne Deutz, Henri Boillot, Vincent Girardin, Banfi, La Macchiole, Cerbaiona, Burklin Wolf, Marqués de Murrieta či Fassbind. Součástí výstavy jsou i exkluzivní řízené degustace, na kterých se budou ochutnávat vyzrálé ročníky vín z Bordeaux, Burgundska, Toskánska, Piemontu, Mosely, Falce a Porta.

Kaiserštejnská výstava je jedinečná příležitost pro milovníky vín ochutnat špičková vína, poznat nové chutě a objevovat své preference ve víně. Návštěvníkům jsou po celou dobu výstavy k dispozici sommeliéři, kteří rádi poradí s výběrem vína na míru pro každého zákazníka. Navíc si lze ochutnaná vína na místě objednat za zvýhodněné ceny.

Degustace v Kaiserštejnském paláci se uskuteční 29. ledna 2014 od 15 do 20 hodin a 30. ledna 2014 od 13 do 20 hodin v Kaiserštejnském paláci, Malostranské náměstí 37/23, Praha 1.

Vstupné je 550 Kč. V rámci této částky je možné ochutnávat všechna vinaři prezentovaná vína. Vstupenka nezahrnuje exkluzivní řízené degustace.

Vstupenky můžete zakoupit na www.1er.cz nebo od poloviny prosince ve vinném baru Grand Cru, Lodecká 4, Praha 1. Počet vstupenek je limitovaný.

 

Premier Wines

Společnost Premier Wines působí na trhu již od roku 1992. Společnost se věnuje dovozu a následnému prodeji špičkových vín a destilátů. V portfoliu má vína z vybraných vinařských oblastí z celého světa. Nejširší nabídka vín je z Francie, Itálie a Německa. Společnost nabízí také řadu kvalitních destilátů od prémiových rumů až po vyhlášenou švýcarskou pálenku značky Fassbind.

Největší důraz klade na rozumnou cenovou politiku a osobní poradenství při výběru vína. Každému zákazníkovi, bez ohledu na množství zakoupeného vína, poskytne profesionální konzultaci, a to jak osobně, tak prostřednictvím on-line poradny, kterou zákazníci naleznou na www.1er.cz.


Premier Wines - Kaiserštejnský palác


Tagy: degustace, Kaiserštejnský palác


Přidej komentář